Członkowie świata piłki nożnej przekazują wyrazy współczucia Cristiano Ronaldo. 18 kwietnia 37-letni sportowiec i jego 28-letnia partnerka Georgina Rodríguez ogłosili tragiczną śmierć ich nowonarodzonego syna. Wiadomość pojawiła się prawie sześć miesięcy po tym, jak para ogłosiła, że ​​spodziewa się bliźniaków, chłopca i dziewczynki.

Wszyscy współczują Cristiano Ronaldo

„To największy ból, jaki może odczuwać każdy rodzic” – czytamy we wspólnym oświadczeniu. „Tylko narodziny naszej córeczki dają nam siłę, by przeżyć tę chwilę z odrobiną nadziei i szczęścia. Dziękujemy lekarzom i pielęgniarkom za ich fachową opiekę i wsparcie” – dodaje: „Nasz chłopczyk, jesteś naszym aniołem . Zawsze będziemy Cię kochać.”

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodríguez stracili dziecko!

W wiadomości udostępnionej na Twitterze kolega z drużyny Ronaldo, Marcus Rashford, napisał: „Moje myśli są z tobą i Georginą, bracie. Tak mi przykro”. Gary Lineker, były zawodowy piłkarz, również napisał na Twitterze: „Strasznie smutna wiadomość. Szczere kondolencje dla Ciebie i Twojej rodziny”.

Nowe informacje w sprawie śmierci syna Cristiano Ronaldo. Piłkarz podjął ważną decyzję

Były zawodowy napastnik i legenda futbolu Pelé wyraził współczucie, pisząc na Instagramie: „Mój przyjacielu, przesyłam ci moje modlitwy i moje uczucia w tym bardzo trudnym czasie. Niech Bóg pocieszy wasze serca i oświeci na każdym kroku”. Brazylijska napastniczka Marta Vieira da Silva również skomentowała: „Dużo siły dla ciebie, twojej partnerki i całej twojej rodziny”.

Georgina Rodriguez na jachcie z Cristiano Ronaldo

Georgina Rodriguez na jachcie z Cristiano Ronaldo for. Forum/Mega Agency

Fot.Forum/Gtres Online