Popularne plotkarskie konto na Instagramie „Deuxmoi” donosi, że Kim Kardashian (42 l.) i Tom Brady (45 l.) dobrze się czują i „bawią” w swoim towarzystwie. A wszystko dzięki temu, że Kim planuje kupić dom w okolicy wakacyjnego domu futbolisty.

Kim Kardashian zagra w tym kultowym serialu!

Według anonimowe donosum do „Deuxmoi” Kim została zauważona, gdy korzystała z wózka golfowego Toma, by zwiedzać okolicę i szukać dla siebie wymarzonej nieruchomości. Według innego informatora gwiazdy są w kontakcie i bardzo się polubili.

Ten sam informator dodał również, że Tom powiedział, że on i gwiazda reality show są „tylko przyjaciółmi” – ale dodał również, że… „dobrze się bawią”.

Kim Kardashian i Tom Brady?

Tom Brady i jego była żona Gisele Bündchen (42 l.) rozwiedli się w październiku 2022 roku. Natomiast Kim Kardashian rozwiodła się z Kanye Westem w listopadzie 2022 roku, po tym jak w styczniu 2021 złożyła pozew rozwodowy.

Wielki powrót Jacka Nicholsona. Kim Kardashian lansuje TREND

Zarówno Tom Brady, jak i Kim Kardashian są singlami, więc nic dziwnego, że mała plotka może od razu zrobić z nich parę. Pamiętajmy jednak, że najlepsze związki zaczynają się od… przyjaźni?

Fot. TOM/LNC / Capital pictures / Forum

Gisele Bundchen, Tom Brady

Fot. TheMegaAgency.com

Kim Kardashian sFot. ZUMA Press Wire)

Kim Kardashian Fot.  MEGA / The Mega Agency / Forum

Kim Kardashian Fot. MEGA / The Mega Agency / Forum