Niektórzy nie śpią, inni zapominają o krokach lub dostają paraliżującej tremy. A wszystko to przez zbliżający się pierwszy występ na żywo w „Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami”. Kto zabłyśnie na parkiecie, a komu z nerwów nogi odmówią posłuszeństwa?

Rafał Szatan pokazał klatę w Twoja Twarz Brzmi Znajomo (VIDEO)

Za nimi kilka tygodni treningów, podczas których nie tylko poznawali podstawowe kroki wszystkich tańców towarzyskich ale i uczyli się choreografii na swój pierwszy występ.

Powoli na sali treningowej otwierali się przed swoimi tanecznymi partnerami i zaczęli czerpać radość z tańca. Jednak gdy w tym tygodniu po raz pierwszy spotkali się na próbach w studio telewizyjnym Tańca z Gwiazdami, w otoczeniu kamer i przy orkiestrze na żywo, większość z nich dopadł najzwyczajniejszy strach.

Jest stres. Niechcący porwałem nawet sukienkę mojej partnerki – mówił przejęty Rafał Szatan po zejściu z parkietu.

Taniec z Gwiazdami 10 lat temu – Będziecie w SZOKU, kto wziął udział w programie

Nie mniejsze nerwy towarzyszyły Joannie „Rudej” Lazer:

Nie spodziewałam się takich nerwów. Weszłam na parkiet i niczego nie pamiętałam. Ledwo ruszyłam… – opowiadała piosenkarka, zaś popularny aktor kabaretowy Adam Małczyk przyznał, że przez całą próbę drżały mu ręce z emocji.

Zupełnie inaczej na próby w studio zareagowała Magda Bereda. Taniec na słynnym parkiecie show dodał jej skrzydeł i ślicznej wokalistce uśmiech nie schodził już z ust do końca dnia. Na szczęście wszystkie gwiazdy 10. edycji Tańca z Gwiazdami mogą liczyć na wsparcie swoich tanecznych partnerów, którzy nie tylko służą im radą ale i otaczają opieką, by dodać im otuchy przed pierwszym odcinkiem na żywo.

Już jutro wieczorem zobaczymy jak nasze gwiazdy radzą sobie z jive’m, cha-chą, tangiem czy walcem. Kto zgarnie najwięcej punktów? I czy jakaś para będzie musiała opuścić program już po pierwszym występie? Tego dowiemy się już jutro.