Adele przeszła spektakularną metamorfozę. Wokalistka w ciągu kilkunastu tygodni zrzuciła ponad 40 kilogramów. I choć dziś wiadomo, że odchudzona sylwetka była poniekąd „efektem ubocznym” zawirowań, które miały miejsce w jej prywatnym życiu, tak czy inaczej zmiana jest naprawdę godna podziwu. W jaki sposób udało jej się zdobyć nową figurę? 33-latka zapewnia, że kluczem do sukcesu była przede wszystkim dieta (sirt) oraz dawka ruchu. A propos zdrowego żywienia…

„Zaczynałam coraz wcześniej” – Adele wyznała, że alkohol stał się dla niej problemem

Adele zdradziła, że je fast foodowe danie raz w tygodniu

Niedawno światło dziennie ujrzała okładka brytyjskiego magazynu Vogue z Adele na okładce. Gwiazda muzyki wzięła też udział w nagraniu materiału na kanał YouTube tego brandu. Na filmiku widać, jak 33-latka bierze udział w testowi rozpoznawania smaków. W trakcie nagrania wokalistka zdradziła, do jakich potraw ma słabość. Największe zaskoczenie? Okazuje się, że Adele kocha fas foody i uwaga – wcale ich sobie nie odmawia!

Mój idealny posiłek, który mógłby być moim ostatnim, to nuggetsy z kurczaka, Big Mac i frytki. To moje trzy dania, które jem przynajmniej raz w tygodniu – powiedziała Adele w wideo „Vogue’a”.

„Nigdy nie chodziło o utratę wagi” – Adele zachwyca w Vogue’u zdjęciami i rozmową

Cóż, jesteśmy ciekawi, jak udaje jej się utrzymać nową sylwetkę, serwując sobie tak regularnie śmieciowe jedzenie…

Adele

Adele fot. Instagram

Adele pokazała schudła prawie 50 kilogramów.

Adele na plaży. Fot.Forum/Backgrid UK.

Adele - metamorfoza na przestrzeni lat.

Adele po schudnięciu. Fot. Ig. lekarka_w_wielkim_miescie.