Każdy przyzna, że zdrowa opalenizna dodaje urody, ale pojęcie \”zdrowa\”, choć nie do końca prawdziwe, jest i tak przez gwiazdy różnie interpretowane.

W świecie show biznesu wiele jest gwiazd i gwiazdek, które przekonane są, że im ciemniej, tym lepiej. Prezentują więc na sobie wszelkie kolory brązu i pomarańczy, z lepszym bądź gorszym skutkiem. Częściej niestety gorszym.

Aha i jeszcze jedno – Wasze ustawienia monitorów są w porządku. Oni naprawdę tak wyglądają.

\"Gwiazdy

1. Donatella Versace

Nikt już nawet nie kłóci się ze stwierdzeniem, że wygląda jak książkowy przykład tanoreksji.

Jej motto? Podejrzewamy, że brzmi: \”Nigdy nie jesteś wystarczająco ciemna\”.

\"Gwiazdy

2. Lindsay Lohan powiedziała, że była \”myszką doświadczalną\” swojej nowej linii samoopalaczy, Sevyn Nyne. I chyba nie kłamała…

\"Gwiazdy

3. Jaka matka, taka córka. Tutaj można nieco porzekadło odwrócić. Dina Lohan, matka Lindsay, żywi podobne zamiłowanie do opalonej skóry. I jak widać zaraża tym swoją młodszą, 15-letnią córkę Ali.

\"Gwiazdy

4. Sophia Loren – zawsze mocno opalona, jeszcze mocniej umalowana. I zawsze wszyscy zgodnie twierdzą, że ma w sobie dużo seksapilu.

\"Gwiazdy

5. Giorgio Armani jest zawsze opalony \”na Włocha\”. Chwilami tak zatraca się w swoim znaku firmowym, że niedługo zostanie…

\"Gwiazdy

6. …kopią Valentino!

Projektant zyskał już niechlubne miano \”pan Rodzynek\”. Rzut oka na twarz i nie trzeba pytać, dlaczego.

\"Gwiazdy

7. Paris Hilton – jej w podobnym zestawieniu pominąć nie można. Gwiazdka namiętnie odwiedza salony, z których wychodzi pomarańczowa od świeżo nałożonej opalenizny w sprayu. Jak widać lubi ten kolor.

\"Gwiazdy

8. Jordan – ma wrodzoną skłonność do przesady. Wszystko musi być u niej przerysowane: biust, włosy, makijaż. Nic dziwnego, że i opalenizna jest mocna.

\"Gwiazdy

9. Victoria Beckham

Wciąż się waha. Jej stylista twierdzi, że najlepiej będzie w Pomarańczowej Poświacie nr 4, ona woli Brązową Boginię nr 15. Wychodzi co wychodzi.

\"Gwiazdy

10. Pamela Anderson – chyba stale czuje się niczym na planie Słonecznego patrolu.