Gwyneth Paltrow (47 l.) słynie z ekologicznego podejścia do życia. Aktorka na swoim Instagramie wystosowała apel do fanów, w którym podkreśliła jak ważne jest zostanie w domach. Myślicie, że pisała też o sobie?

Impreza Gwyneth Paltrow przejdzie do historii. Co ona wymyśliła!

Gwyneth Paltrow apeluje do fanów w ważnej informacji

Gwiazdy jednoczą się i w tych ciężkich czasach apelują do fanów, by pozostali w domach. Do tego grona dołączyła aktorka Gwyneth Paltrow, która na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z wyjścia na ekologiczny targ warzywny. Paltrow zadbała o wszystko, by czuć się bezpiecznie. Pilnowała bezpiecznej odległości, zaopatrzyła się w rękawiczki lateksowe i maseczkę na twarz.

Paltrow kreuje się na osobę, która prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Aktorka medytuje, ma zbilansowaną dietę pełną owoców i warzyw, dzięki czemu przekonuje, że czuje się zdrowo i lekko.

Biznes według Gwyneth Paltrow. Sprzedaje świeczki o zapachu WAGINY

Gwyneth przywiązuje ogromną uwagę do wysokiej jakości produktów spożywczych. Aktorka musiała zaopatrzyć się w świeżą porcję ekologicznych warzyw i owoców, dlatego wybrała się na ekologiczny rynek. Zabezpieczona w antywirusowe gadżety udała się na zakupy. Co prawda, jej strój odbiegał od wysokich standardów przeciwko bakteriom, jakie ma modelka Naomi Campbell – ale Gwyneth też dała radę.

View this post on Instagram

@bradfalchuk and I were grateful to learn our local farmers market was open this morning; we walked there (keeping lots of distance) and donned masks and gloves once we got nearer to the market, only taking them off when we were almost home and there were no other pedestrians in close proximity. Yesterday I heard tales of crowded hiking trails and parks. Although we are all on a learning curve and aren’t always perfect as we figure out this temporary new normal, we must take the orders seriously and not abuse the freedoms we still have; grocery store and essential errand runs, bike rides or walks (being disciplined about correct protocol). It’s not the time for denial. We must take this seriously and shelter in place. It’s time for nesting, reading, cleaning out closets, doing something you’ve always wanted to do (write a book, learn an instrument or a language or learn to code online, draw or paint) going through photos, cooking, and reconnecting on a deeper level with the people you love. I find hope in the generosity, love, protection and care I see and feel through out our country everyday and my heart goes out to everyone directly affected or simply in fear. We will get through and I bet you our humanity will shine like never before ❤️

A post shared by Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) on

Aktorka w długim wpisie wyjaśniała, że wybrała się na rynek, by wesprzeć lokalnych sprzedawców. Przy okazji podkreśliła, że obecna sytuacja na świecie jest niezwykle poważna.

(…) musimy poważnie traktować sytuację i nie nadużywać swobód, które wciąż mamy. (…) Nadszedł czas na czytanie, sprzątanie szaf, robienie tego, co zawsze chciałeś robić (napisać książkę, nauczyć się gry na instrumencie). (…) Poradzimy sobie – przekonywała gwiazda 

Nie chcemy się czepiać, ale wychodząc na zaplanowany zakupy Gwyneth chyba powinna dbać, by nie produkować bez potrzeby odpadów z plastikowych reklamówek, szczególnie taki eko freak jakim jest Paltrow.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Natalia Siwiec OSTRO odpowiedziała na komentarz Internautki. Chodziło o pomoc pieniężną w walce z koronawirusem

Gwyneth Paltrow zdradziła, dlaczego nie wróci do aktorstwa w najbliższym czasie

Impreza Gwyneth Paltrow przejdzie do historii. Co ona wymyśliła!

Zmęczona Gwyneth Paltrow wychodzi ze sklepu.

Fot.Forum/BACKGRID USA

Promienna Gwyneth Paltrow w złotej sukience na ściance.

Fot.Forum/AdMedia