Hailey Bieber (23 l.) jak przystało na dobrą żonę, robiła co mogła, by jej mąż Justin Bieber czuł się jak najlepiej podczas swojej imprezy urodzinowej. Modelka tego dnia wyjątkowo się postarała i zorganizowała prezent niespodziankę.

Te zdjęcia udowadniają, że Hailey Bieber ma NAJZGRABNIEJSZE nogi w show-biznesie (ZDJĘCIA)

Justin Bieber świętuje swoje urodziny

Justin Bieber zasłynął w show-biznesie jako młodziutki nastolatek, który ma wielkie marzenia. Nic nie mogło przygotować go na to, jak ruszyła jego kariera. Z dnia na dzień osiągnął nieprawdopodobny sukces zdobywając rzeszę fanów na całym świecie. Taki rozgłos dla każdego bywa przytłaczający. Nie inaczej było z Bieberem, u którego zaczęły się problemy z prawem i styczność z używkami.

Jak przyznał wokalista to związek z modelką, Hailey Bieber w znacznym stopniu pomógł mu wyjść z uzależnień i zmienić swoje życie.

Justin Bieber dał znak, że jego żona Hailey jest W CIĄŻY? W sieci zawrzało

Hailey bardzo mocno wspiera swego męża. Modelka postanowiła złożyć mu życzenia urodzinowe za pośrednictwem Instagrama. W wzruszającym poście opublikowała galerię zdjęć z najważniejszych, wspólnych chwil.

Wszystkiego najlepszego przyjacielu. Dziękuję za wywoływanie uśmiechu na mojej twarzy każdego dnia. Kocham Cię – podpisała galerię zdjęć Hailey

Hailey i Justin świętowali urodziny wokalisty w jednym z najpopularniejszych klubów w Los Angeles. Oczywiście na przyjęciu nie mogło zabraknąć najbliższych przyjaciół małżeństwa. Para świetnie się bawiła. Hailey i Justin cały czas się przytulali, widać było, że doskonale się bawią. 

Po szalonej imprezie modelka zabrała męża do domu, gdzie czekała na niego kolejna niespodzianka. Hailey na patio przygotowała romantyczny wieczór filmowy. Przystroiła patio mnóstwem lampionów i świec w szkle, dzięki czemu zrobiła nastrój. Małżeństwo po wieczorze pełnym wrażeń zdecydowało się na odrobinę relaksu. Żona Justina zorganizowała wieczór filmowy pod gołym niebem.

Dlaczego Justin i Hailey nie noszą OBRĄCZEK?!

Hailey Bieber Justin Bieber

Fot.Instagram/haileybieber

Hailey Bieber Justin Bieber

Fot.Instagram/haileybieber

Wszystkiego najlepszego dla wokalisty.

Małżeństwo idealne?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Stylowa Hailey Bieber jak członkini rodziny królewskiej, tylko spódniczka za krótka (FOTO)

Hailey Bieber ma pomysł na BIZNES. Chce być jak ta wokalistka

KONFLIKT na linii Bieber; Delevingne?

Justin Bieber Hailey Bieber

Fot.Forum/BACKGRID USA

Justin Bieber Hailey Bieber

Fot.Forum