Hailey Bieber (23 l.) jest bohaterką najnowszego wydania magazynu „Elle”. Występuje nie tylko na okładce. W magazynie zamieszczona jest jej sesja zdjęciowa, a także wywiad m.in. o życiu z Justinem Bieberem (25 l.). Modelka opowiedziała także o swoich planach na przyszłość. Okazuje się, że są związane nie tylko z modelingiem. Hailey chce robić więcej.

Zobacz efekty ZMYSŁOWEJ sesji zdjęciowej Hailey Bieber dla ELLE. To wtedy Justin spał obok na ławce

Hailey Bieber chce projektować ubrania!

Gwiazdy coraz chętniej stawiają na rozwijanie swoich biznesów. Oprócz tego, że występują w filmach, śpiewają, czy jak Hailey chodzą po wybiegach, to otwierają restauracje, piszą książki, tworzą własne linie kosmetyków itp. Żona Justina też chce iść tą drogą. W rozmowie przyznała, że inspiracją dla niej jest Rihanna, która ma własną markę kosmetyczną Fenty Beauty. Docenia też pracę sióstr Olsen, które zostały projektantkami mody.

Uwielbiam to, co robi Rihanna. Myślę, że jest niesamowita, a jej linia jest świetna. Uwielbiam też bliźniaki Olsen. To jest coś, co chciałabym robić. Robić dla własnego spełnienia, a jeśli ludziom to się spodoba, to świetnie – powiedziała.

Hailey Bieber ma wrodzoną wadę. Nie mogła dłużej tego ukrywać

Wyjaśniła, że jeśli zajęłaby się kosmetykami, to raczej tymi do pielęgnacji skóry. Kosmetyki kosmetykami, ale… kocha też ubrana, dzięki czemu mogłaby się doskonale sprawdzić w roli projektantki. Kolekcja, którą chciałaby stworzyć to połączenie elementów sportowych i casualowych, a czasem nawet eleganckich, czyli trend athleisure.

Chciałbym zająć się projektowaniem ubrań. Uwielbiam ubrania! To właściwie jeden z głównych powodów, dla którego związałam się branżą modelek – dodała Hailey.

ZOBACZ TEŻ:

Hailey Bieber w ELLE ujawniła jedną z zasad panujących u nich w domu. Nie robią tego w łóżku...

Hailey Bieber w MODNEJ fryzurze. Też możesz się tak uczesać w prosty sposób (ZDJĘCIA)

Wymowny GEST Hailey Bieber. W ten sposób chce coś oznajmić?

Hailey Bieber/fot. Forum

Hailey Bieber

Hailey Bieber/fot. Forum

Hailey Baldwin/fot. Forum