Hailey Bieber (23 l.) udzieliła wywiadu magazynowi „People”. W rozmowie żona Justina Biebera (25 l.) przyznała, że od pewnego czasu stosuje antykoncepcję hormonalną.

WOW! Hailey Bieber po raz kolejny założyła białą suknię

Hailey tabletki antykoncepcyjne zaczęła brać dwa lata temu. Głównym powodem, dla którego przeszła na hormony, był fatalny stan jej skóry. Okazało się, że odpowiednio dobrane hormony poprawiły jej cerę.

Para nie planuje na razie dziecka. Justin powiedział niedawno, że dziecko pojawi się w ich rodzinie w swoim czasie. Na razie małżonkowie chcą poświęcić dużo czasu sobie nazwzajem.

Hailey Bieber w ELLE ujawniła jedną z zasad panujących u nich w domu. Nie robią tego w łóżku

W wywiadzie dla People Hailey zdradziła, że od pewnego czasu w ich domu pracuje kucharz, który szykuje dla pary zdrowe jedzenie. Hailey i Justin mnóstwo czasu spędzają poza domem, a zależy im, by jeść zdrowo. Dlatego wynajęli kucharza, który karmi ich zdrowo. Justin, który miał duże problemy z cerą, pozbył się ich dzięki eliminacji glutenu, na który jest uczulony.

Przez lata karmił się śmieciowym jedzeniem, z tym związane były problemy ze skórą. Teraz Justin odżywia się zdrowo, a Heiley dołączyła do niego. Modelka mówi, że czułaby się dziwnie jedząc pizzę, podczas gdy jej ukochany pałaszowałby sam zdrową kolację.

Justin Bieber opowiedział o SZCZEGÓŁACH swojego życia seksualnego z Hailey Baldwin

Justin Bieber and Hailey Baldwin out and about in NYC.
06 Jul 2018
Pictured: Justin Bieber and Hailey Baldwin.
Photo credit: FZS / MEGA
TheMegaAgency.com
+1 888 505 6342 *** Local Caption *** MEGA249268_002