Hailey Bieber i Justin Bieber wzięli skromny ślub cywilny w 2018 roku, a dopiero rok później powiedzieli sakramentalne „TAK” przed ołtarzem i wyprawili huczne wesele w Karolinie Północne.

Wywiad Hailey Bieber w ELLE

Żona Biebera znalazła się na marcowej okładce magazynu ELLE –  w związku z tym udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o życiu z Justinem Bieberem.

Piosenkarz ostatnio przyznał się, że choruje na boreliozę. Modelka w wywiadzie nie ukrywała, że diagnoza Justina bardzo ich zaskoczyła, bo planowali ślub, mieli gorączkowy i stresujący czas.

Było to trudne, ponieważ wszyscy z zewnątrz byli bardzo wredni i go osądzali. Mówili, że wygląda, jakby brał narkotyki i  że wygląda niezdrowo, kiedy tak naprawdę był chory, a nie wiedzieliśmy dlaczego. Teraz jest już całkowicie zdrowy – powiedziała Hailey.

Hailey Bieber ma wrodzoną wadę. Nie mogła dłużej tego ukrywać

Jakie jest małżeństwo państwa Bieberów? Zdradziła, że oboje ustalili rutynę w swoim domu w Los Angeles i zdecydowanie bardziej lubią przebywać w domu niż poza domem, uwielbiają tulić się kanapie i oglądać stare odcinki „Przyjaciół” z Jennifer Aniston i Courteney Cox.

Staramy się więcej czytać niż rozmawiać przez telefon w łóżku. Mamy zasadę: żadnych telefonów w łóżku, chyba że jest to absolutnie konieczne – ujawniła jedną z zasad panujących u nich w domu.

Modelka wypowiada się o mężowi w samych superlatywach. Czytamy, że jest niesamowitym człowiekiem i dobrym partneem, z którym można żyć.

Nie ma nikogo, z kim chciałbym spędzić życie, z wyjątkiem niego. Mam szczęście – stwierdza modelka.

Justin Bieber bez koszulki pokazał nowy tatuaż (INSTAGRAM)