Dziś gruchnęła wiadomość o śmierci wybitnego aktora Jana Nowickiego. Profil Miasta Kowal przekazał w swoich mediach społecznościowych tę niezwykle smutną informację.

Jan Nowicki nie żyje. Zmarł w wieku 83 lat

Halina Mlynkova żegna Jana Nowickiego

Jan Nowicki zmarł w swoim domu w Krzewencie (woj. kujawsko-pomorskie) w wieku 83 lat. O śmierci Jana Nowickiego poinformował Wojciech Nawrocki, radny gminy Kowal:

Odszedł śp. Jan Nowicki. Dzisiejszej nocy odszedł od nas nagle w wieku 83 lat nasz rodak Jan Nowicki – wielki aktor, pisarz, Honorowy Obywatel Miasta Kowala.

Wybitnego aktora pożegnała Halina Mlynkova, czyli była żona jego syna, Łukasza Nowickiego (byli małżeństwie w latach 2003-2012).

Halina Młynkova rozpływa się nad swoim najstarszym synem Piotrem i synem obecnego partnera

Wokalistka mimo rozwodu z Łukaszem Nowickim cały czas utrzymywała dobre relacje z teściem, Janem Nowickim. Oto co Mlynkova napisała na Instagramie:

Ach Tato… Dziękuję za te wszystkie lata pięknej relacji. Dziękuję za Twoje książki, role filmowe, teatr, muzykę i słowo… Przede wszystkim dziękuję za bycie wyjątkowym, zupełnie niestandardowym Dziadkiem. Dzięki Twojemu bezkompromisowemu podejściu do życia żyłeś na własnych zasadach i to też wpajałeś wnukowi – napisała Halina Mlynkova.

Halina Mlynkova po raz pierwszy tak szczerze o swoim nowym życiu: „Składam na nowo swoje życie już po raz enty”

Jan Nowicki

Jan Nowicki fot. Kurnikowski/AKPA

Jan Nowicki, SK:, , fot. Telus/AKPA

Jan Nowicki, SK:, , fot. Telus/AKPA