Nie od dziś wiadomo, że świat mody kocha dzieci znanych rodziców. Karierę w modelingu robi córka Cindy Crawford, Johnnego Deppa, Nastassji Kinsky, a córki Yolandy Hadid sławą prześcignęły dokonania matki. Było więc kwestią czasu, kiedy przed obiektywem pojawi się córka Heidi Klum – i oto nastał ten dzień. Dziewczyna właśnie zaliczyła swój debiuit i to nie byle gdzie, bo na okładce niemieckiego Vogue’a.

Szczupła Heidi Klum wygina się na Instagramie w ZMYSŁOWEJ bieliźnie

Heidi Klum – dzieci

Piękna modelka jest dziś prawdziwą ikoną w świecie mody. Prywatnie jest mamą czwórki dzieci: Heleny, Lou, Johana i Henry’ego. Heidi byla trzykrotnie zamężna. Obecnie jest związana z byłym członkiem zespołu Tokio Hotel Tomem Kaulitzem.

Najstarsza córka Heidi – Helena „Leni” – właśnie skończyła 16 lat. Nastolatka jest owocem związku modelki z włoskim przedsiębiorcą Flavio Briatore, który porzucił Klum, gdy dowiedział się o ciąży. Heidi wychowywała córkę z piosenkarzem Sealem, którego dziewczyna uważa za ojca.

47-letnia Heidi Klum ZALOTNIE TAŃCZY ubrana od stóp do głów w skórę: „Sexy”

Modelka zaprosiła córkę do udziału we wspólnej sesji, która była znalazła się w niemieckiej edycji Biblii mody. Przy okazji Klum wyznała, że Leni marzy o karierze w modelingu i chętnie poszłaby w ślady mamy, robiąc karierę w telewizji.

Ona chce robić to samo, co ja. Kto wie, może za 5 lat, kiedy już nie będę prowadzić programu, zajmie moje miejsce w niemieckim „Top Model”… Taki pomysł chodzi jej po głowie – miała powiedzieć Heidi w rozmowie z magazynem „People”

Na okładce obie panie zaprezentowały dopasowane kolorystycznie stylizacje, których clue były overseizowe spodnie.

Heidi Klum nie dogaduje się z Sealem w kwestii wychowywania dzieci

Myślicie, że Leni powtórzy sukces słynnej mamy?

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez VOGUE Germany (@voguegermany)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez VOGUE Germany (@voguegermany)