Kevin Costner, jeden z najbardziej znanych aktorów Hollywood, bierze rozwód po 18 latach udanego małżeństwa z Christine Baumgartner. Para wydawała się szczęśliwa i zakochana, co pokazywali publicznie, między innymi na rozdaniu Oscarów w marcu 2023 roku. Mają troje dzieci: 15-letniego Caydena, 14-letniego Hayesa i 12-letnią córkę Grace.

Kevin Costner nie zdradził?

Według źródeł bliskiego przyjaciela aktora, Kevin był zaskoczony pozwem o rozwód i nie chce się z nim pogodzić. Nie jest jasne, co było powodem rozwodu, ale plotki mówią o „różnicach nie do pogodzenia”.

W ostatnich latach pojawiły się również plotki o zdradzie Kevina, ale jego przyjaciel z pracy zaprzeczył tym zarzutom. Aktor rzekomo nigdy nie zostawał sam na planie serialu „Yellowstone” i często wracał do domu, aby odwiedzić rodzinę.

Christine Baumgartner, 49-letnia projektantka mody, nie żąda alimentów od Costnera, ponieważ wcześniej sporządzili intercyzę mającą chronić fortunę aktora, która szacowana jest na 250 milionów dolarów.

Kevin Costner poznał Christine Baumgartner, gdy był jeszcze żonaty z Cindy Silvą. Ich drogi skrzyżowały się na polu golfowym, gdzie Kevin odbywał próby do filmu „Tin Cup”. Silva zdecydowała się zakończyć 16-letnie małżeństwo w listopadzie 1994 roku wśród plotek o zdradzie Costnera z tancerką hula na hawajskim planie jego filmu „Waterworld”.

Kevin Costner and wife Christine Baumgartner/ Forum

 Forum

Forum