Honorata Skarbek (27 l.) przyznała, że czas spędzony na domowej kwarantannie przyczynił się do tego, że skończyła z nadprogramowymi kilogramami. Kwarantanna dobiegła końca – a Honka w tym czasie bardzo się rozleniwiła. Wokalistka przesiadując w domu nie miała tyle ruchu co zazwyczaj i zamiast ćwiczyć wolała zaglądać do lodówki. Pożaliła się, że przytyła chyba ze sto kilo – przesadza?

Honorata Skarbek i Smolasty WRÓCILI do siebie. Prowadzili live’a na Instagramie, a na koniec…

Honorata Skarbek żali się, że przytyła

Honorata Skarbek nazywana polską Kylie Jenner zawsze zachwycała fanów kobiecą sylwetką. Honka przed kwarantanną regularnie ćwiczyła z trenerem personalnym. Wszystko skończyło się wraz z przyjściem pandemii koronawirusa. Piosenkarka nie miała motywacji i czas domowej kwarantanny spędzała jak większość z nas – jedząc mnóstwo niezdrowego jedzenia i oglądając telewizję. To nie mogło skończyć się dobrze dla jej sylwetki – ale od czego są programy do obróbki graficznej.

To nie byłby pierwszy raz, kiedy Skarbek zdecydowałaby się na przerobienie zdjęcia w Photoshopie (więcej TUTAJ). Nie tylko Kylie Jenner odchudza się w ten sposób. Zdecydowanie jest on szybszy, niż litry potu wylane na siłowni.

Nienawidzę jakiegokolwiek bezproduktywnego działania, natomiast tak, usiadłam na tyłku i zaczęłam oglądać filmy. Przez to zaczęłam też jeść przeogromne ilości żarcia i słodyczy – powiedziała wokalistka.

https://www.instagram.com/p/CA2gTFDBEF5/

Skarbek przyznała, że bardzo brakuje jej regularnych treningów z trenerem. Honorata lepiej się czuła, kiedy ćwiczyła i widziała efekty po swoim ciele. Jednak patrząc na jej najnowsze zdjęcia nie widać, żeby jej waga aż tak się zmieniła.

Z dnia na dzień traciłam motywację, mamy zamiar z moim trenerem wrócić do regularnych treningów. Bardzo mi tego brakuje w życiu

Honka przyznała, że optymistycznie podchodzi do zrzucania wagi i wie, że szybko uda się jej wrócić do dawnej formy.

Widzicie, żeby jej sylwetka się zmieniła?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Honorata Skarbek urządza kolejne MIESZKANIE. Pokazała pierwsze meble

OMG! Honorata Skarbek ścięła swoje długie włosy

Gorąco? Będzie jeszcze GORĘCEJ! Honorata Skarbek w nowym KLIPIE z hiszpańskim DJ

Honorata Skarbek w spódnicy podkreślającej kształty.

Honorata Skarbek w spódnicy podkreślającej kształty, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA.

Honorata Skarbek w płaszczu ze zwierzęcym motywem.

Honorata Skarbek w płaszczu w motyw zebry, fot. AKPA.

Honorata Skarbek pokazała mięśnie brzucha.

Honorata Skarbek w stylizacji podkreślającej mięśnie brzucha, fot. Kurnikowski/AKPA.