Majka Jeżowska (59 l.) inspiruje wiele kobiet, które są zachwycone jej pozytywną energią, spojrzeniem na świat czy ogromnym talentem wokalnym. Piosenkarka angażuje się w przeróżne akcje społeczne. Tym razem Jeżowska postanowiła wesprzeć zbliżającą się akcję Tęczowy Piątek, która odbędzie się w ostatni piątek października. Akcja zostanie przeprowadzona w wybranych szkołach w całej Polsce z inicjatywy Kampanii Przeciw Homofobii. Z tej okazji Majka postanowiła powrócić wspomnieniami do dzieciństwa i opowiedzieć o szokującej sytuacji, której doświadczyła za czasów młodości.

Majka Jeżowska w bikini na jachcie: Życie zaczyna się po pięćdziesiątce; powiedziała kiedyś piosenkarka (ZDJĘCIA)

Szokujące wyznanie Majki Jeżowskiej: „KSIĄDZ PRÓBOWAŁ MNIE OBMACYWAĆ”

Majka Jeżowska na łamach „Gazety Wyborczej” zdecydowała się podzielić szokującym wyznaniem. Gwiazda zdradziła, że w dzieciństwie przeżyła traumę, która była związana ze skandalicznym zachowaniem jednego z księży. W wywiadzie opowiedziała, jak doszło do tego szokującego i obrzydliwego zdarzenia. Mając zaledwie 14 lat została napastowana przez jednego z duchownych. Już wtedy artysta wiedziała, że takie rzeczy nie powinny mieć miejsca, jednak jako mała dziewczynka bała się głośno mówić na ten temat z obawy przed społecznym wykluczeniem. Nie ma się czego dziwić, do tej pory takie wyznania spotykają się z ogromnym hejtem i niezrozumieniem.

Jako 14-latka brałam udział w Festiwalu Pieśni Sakralnej. Ksiądz próbował mnie obmacywać. Podświadomie wiedziałam, że to jest złe. Przestałam przychodzić na zajęcia, zostałam skreślona z listy uczestników festiwalu – opowiedziała piosenkarka, wracając wspomnieniami do bolesnego okresu z jej życia

Majka Jeżowska wspiera środowiska LGBT

Jeżowska jest jedną z polskich gwiazd, która została twarzą akcji Tęczowy Piątek. To szkolne święto, którego celem jest okazanie wsparcia nękanej na co dzień młodzieży LGBT i pokazanie, że każdy może czuć się bezpiecznie, będąc sobą. W tym dniu w niektórych placówkach organizowane są specjalne zajęcia, a na szkolnych korytarzach zawisną plakaty wyrażające poparcie dla osób związanych ze środowiskiem LGBT.

W ramach tego przedsięwzięcia Kampania Przeciw Homofobii wypuściła spot, w którym gwiazdy polskiego show-biznesu odczytują przed kamerą fragmenty listów niepełnoletnich gejów i lesbijek. W najnowszej rozmowie z „Gazetą Wyborczą„Jeżowska opowiedziała, dlaczego zgodziła się na udział w kampanii.

Wszystkie dzieci nasze są….Wspieramy Tęczowy piątek w szkołach. 75 % młodzieży LGBT ma myśli samobójcze i depresję, czuje osamotnienie i brak tolerancji na co dzień, odtrącenie przez rodziców. Stoję po stronie młodzieży! Czy ktoś, kto mówi o deprawowaniu, chce wziąć na siebie odpowiedzialność za te śmierci i depresje? (…). Deprawowanie, owszem, odbywa się w szkole, ale często na lekcjach religii – zwróciła uwagę na ogromny problem polska piosenkarka

Gratulujemy takiego podejścia oraz szerzenia tolerancji wśród społeczeństwa.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Majka Jeżowska pokazała przyszłą SYNOWĄ

Majka Jeżowska na wakacjach w Turcji

Majka Jeżowska wystąpi w nowym talent show