W „Hotelu Paradise” nie ma nudy! Małe niesnaski, a może wielkie kryzysy? Szykują się duże zmiany, poważne rozmowy i nie wszyscy będą zadowoleni. Niektórzy nawet mocno zaskoczeni.

Internauci KRYTYKUJĄ Hotel Paradise: Emocje jak na GRZYBOBRANIU

Konkurs pocałunku w „Hotel Paradise”

Marietta otrzyma list, dzięki któremu będzie mogła zorganizować kolejną randkę. Czy ta randka może być powodem do zazdrości? Czarne chmury zawisną nad Violą i Blondino. Tąpnięcie w tej parze zauważyli również inni uczestnicy. Czy to przejściowy niż czy może początek końca tej pary? Z kolei Adam i Martyna coraz bardziej się do siebie zbliżają – wspólne pogaduchy, wyznania i chemia, o której oboje wspominają.

I hit tego odcinka – konkurs pocałunku. Panie z zawiązanymi oczami będą otrzymywały całusa od wszystkich panów. Który z uczestników okaże się Kiss Masterem?

Piękna Klaudia El Dursi pozuje jak Bella Hadid. Zrobi międzynarodową karierę?

Kim jest Matt z „Hotel Paradise”?

Do ekipy dołączył również nowy uczestnik – Matt. Kim jest? Jego pasją jest moda, więc nic dziwnego, że prowadzi biznes w branży odzieżowej, ale też ochroniarskiej. Matt za swoje mocne strony uważa wyrozumiałość, pracowitość, zaradność oraz pokorę. Jest pewny siebie, ale twierdzi, że potrafi pójść na kompromis. A do wad zalicza zbytnią wiarę w ludzi oraz roztargnienie i uległość w pewnych sytuacjach.

Singlem jest od 1,5 roku. Dotychczas był w trzech poważnych związkach oraz w… 30 przejściowych. A jakie kobiety są w jego typie? Podobają mu się dziewczyny z poprawioną urodą – ustami, rzęsami, dużą pupą i zrobionymi piersiami. W związku szuka szczerości i oddania. Nie lubi cichych myszek, bez wyrazistej osobowości.

ZOBACZ TEŻ:

Ale ona jest SEXY! Klaudia El Dursi w samym BIKINI tańczy na Bali

Lexi z Hotelu Paradise przyznała się do OPERACJI plastycznych. Mamy jej STARE zdjęcia

Dołączyła do „Hotelu Paradise” i ZAWRÓCIŁA w głowie chłopakom!

 

„Hotel Paradise”/fot. mat. prasowe

„Hotel Paradise”/fot. mat. prasowe