Klaudia El Dursi (30 l.) niebawem będzie mogła sprawdzić się w nowej roli. Modelka została prowadzącą nowego programu „Paradise Hotel”, który już niedługo będziemy mogli oglądać na antenie TVN7. Klaudia przebywa na Bali, co chętnie pokazuje na swoim Instagramie. Na najnowszym zdjęciu wygląda naprawdę HOT!

Klaudia El Dursi na Bali. Po co tam pojechała?

Klaudia El Dursi w roli prowadzącej nowe show

Klaudia od początku pojawienia się w „Top Model” wzbudzała niemałe kontrowersje. Piękność o egzotycznej urodzie już na castingach oczarowała jurorów i dostała złoty bilet, dzięki któremu bezpośrednio mogła udać się do domu modelek. Mimo, że Klaudia nie weszła do wielkiego finału, nie może narzekać na brak propozycji pracy. Niedawno informowaliśmy, że El Dursi zostanie prowadzącą nowego programu. 

Modelka obecnie przebywa na pięknym Bali, gdzie nagrywano randkowe reality show „Paradise Hotel”, którego uczestnicy zamieszkali na rajskiej wyspie. Klaudia udostępniła na swoim Instagramie zachwycające zdjęcie z basenu. Modelka pozuje zupełnie jak jedna z największych modelek w show-biznesie – Bella Hadid.

Klaudia El Dursi

Fot.Instagram/klaudia_el_dursi

O czym jest show „Paradise Hotel”?

Jedenaścioro uczestników na osiem tygodni zostanie zakwaterowanych w luksusowym hotelu – na Bali. W każdym tygodniu uczestnicy muszą łączyć się w pary i dzielić ze sobą pokój. Start programu „Paradise Hotel”, który poprowadzi Klaudia El Dursi, przewidziany jest na poniedziałek 24 lutego. Polska wersja programu emitowana będzie w TVN7 w dni powszednie o 20:00. Fani programu będą mogli też oglądać dodatkowe materiały zamieszczane na platformie player.pl. Tam będzie dostępna wersja nieocenzurowana i dłuższe odcinki, od tych emitowanych w telewizji.

Klaudia El Dursi na Bali:

Będziecie oglądać najnowsze, randkowe show?

Jak myślicie Klaudia sprawdzi się w roli prowadzącej? Piszcie w komentarzach

ZOBACZ WIĘCEJ:

Ale ona jest SEXY! Klaudia El Dursi w samym BIKINI tańczy na Bali

Klaudia El Dursi w świątecznej czerwieni, Małgorzata Socha w czapce Mikołaja i inne gwiazdy na evencie marki jubilerskiej

Klaudia El Dursi parsknęła śmiechem! Tłumaczy, że nie jest KRAWCOWĄ (WIDEO)

Klaudia El Dursi

scena z: Klaudia El Dursi, fot. Baranowski/AKPA

Klaudia El Dursi

TOP MODEL 8 casting Warszawa, Day2 TVN/Piotr Filutowski