Od blisko roku Ilona Felicjańska posługuje się nazwiskiem swojego partnera, czyli Paula Montany. Okazuje się, że choć zmieniła nazwisko, to za mąż wyszła dopiero teraz. Była modelka i Paul Montana pobrali się w Londynie, a na ceremonię zaprosili nie tylko bliskich, ale także dziennikarza tabloidu.

Ilona Felicjańska regularnie radzi się astrologa jak żyć

Ilona Felicjańska wzięła ślub

Ilona Felicjańska w kwietniu ubiegłego roku pojawiła się w „Dzień Dobry TVN”, gdzie Magda Mołek przedstawiła ją jako Ilonę Montanę.

Ilona, właściwie już powinnam powiedzieć Montana, a nie Felicjańska, bo wyszłaś za mąż. Gratulacje – powiedziała Mołek.

Tak. Dziękuję bardzo – skwitowała Ilona.

Ilona Felicjańska odnosi się do zdjęć jej partnera z inną kobietą

Ilona i Paul są ze sobą od dłuższego czasu i nie jest to związek idealny. W mediach często pojawiają się informacje o burzliwych momentach w ich relacji. Mimo to oni nadal są razem, na początku maja 2018 roku zaręczyli się w Paryżu, a teraz postanowili sformalizować swój związek.

„Fakt” informuje, że ceremonia odbyła się w czwartek w centrum Londynu. Wzięło w niej udział ok. 30 osób – przyjaciele i rodzina – a także dziennikarz wspomnianego tabloidu. Na zdjęciach opublikowanych w „Fakcie” widać, że państwo młodzi wyglądali bardzo elegancko, a Ilona oczywiście zdecydowała się na białą suknię.

ZOBACZ TEŻ:

Ilona Felicjańska przyznała, że znów wróciła do alkoholu

Ilony Felicjańskiej przepis na udany związek

Ilona Montana, Paul Montana/fot. Baranowski/AKPA

Ilona Felicjańska, Paul Montana/fot. Baranowski/AKPA