Internet wrze, a wszystko poszło o Selenę Gomez (31 l.) i Timothée Chalamet (28 l.) na rozdaniu Złotych Globów. Fani Seleny Gomez oskarżyli Kylie Jenner (26 l.) o to, że Timothée Chalamet rzekomo nie zrobił sobie zdjęcia z Seleną, bo Kylie mu na to nie pozwoliła, „To tylko zdjęcie, moja droga. Jesteś tak zakompleksiona, że we wszystkim widzisz zagrożenie?”, napisał jeden z internautów.

Co poprawiła sobie Kylie Jenner? Specjalista WYLICZA…

Dramat, o którym mowa zaczął się, gdy wideo, na którym Selena Gomez zwierza się swojej przyjaciółce Taylor Swift i koleżance Keleigh Sperry stał się wiralem. Specjalista od czytania z ruchu ust rozszyfrował, że niedowierzająca Selena wyznała, „że nie pozwoliła jej” na zdjęcie ze swoim chłopakiem.

A przecież Selena Gomez i Timothée Chalamet to starzy znajomi z planu filmu Woody’ego Allena „W deszczowy dzień w Nowym Jorku” z 2019 roku.

Kylie Jenner ma kompleksy?

W sieci pojawiły się tysiące komentarzy, krytykujących miliarderkę. „Niedojrzałe zachowanie”, „szczeniacka zagrywka”, „zakompleksiona laska”, „Czy jego zdjęcie z Seleną, by cie zabiło?”

Timothee Chalamet i Kylie Jenner nie szczędzili sobie czułości

Oczywiście nie wiadomo, co dokładnie stało się między paniami, ale Selena (jak to ona) od razu próbowała załagodzić sytuację i odwołać dziesiątki milionów swoich followersów, którzy zaczęli wylewać na Jenner wiadro pomyj.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: