Nie ma wątpliwości, że Stromi Webster jest córeczką mamusi. Kylie Jenner (22 l.) rozpieszcza dziewczynkę cały czas. Wiadomo, że małej niczego nie zabraknie do końca życia. Kylie miała nos, gdy otworzyła firmę kosmetyczną sygnowaną swoim imieniem. Dziś jest warta fortunę, a Jenner dzięki niej została najmłodszą miliarderką na świecie. Uhonorował ją nawet prestiżowy magazyn „Forbes”.

Kylie Jenner nie zoperowała sobie TEJ CZĘŚCI ciała, choć wcale NIE JEST idealna (ZDJĘCIA)

Kylie Jenner spełnia się w roli matki małej Stormi

Kylie Jenner robi co może by zapewnić małej Stormi jak najwięcej atrakcji. Obsypuje ją drogimi prezentami, stylizuje w ubrania od najlepszych projektantów a nawet zbudowała jej własne pomieszczenie w swoim luksusowym biurze Kylie Cosmetics. Mało tego na Halloween postanowiła przebrać córkę za SAMĄ SIEBIE. Wyszło śmiesznie ale przy tym również uroczo.

Miliarderka stale pokazuje twarz córki na swoich mediach społecznościowych. Kylie uwielbia spędzać czas ze swoim dzieckiem. Widać, że sprawia jej to wiele radości. Ostatnio Jenner pokazała jak bawi się z córką. 22-latka udostępniła krótki filmik ze swoją małą dziewczynką, na którym Stormi robili zabawne miny przy użyciu filtra psa na Snapchacie. Stormi ma niecałe dwa latka a już jest profesjonalistką w zakresie umiejętności wystawiania języka, tak aby pojawił się efekt języka psa. Ale to słodki pocałunek, który dała mamie, stopił serca fanów.

Kylie Jenner dostałe buziaka od swojej córeczki

Myślicie, że niedługo Kylie powiększy swoją rodzinę?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kylie Jenner robi zakupy bez makijażu i w dresie! TAK wygląda jej sylwetka bez Photoshopa (ZDJĘCIA)

Kylie Jenner pokazała sztuczny biust w seksownym kostiumie Arielki (FOTO)

Biedne dziecko! Internauci podzieleni na widok Stormi przebranej za mamę, Kylie Jenner

Kylie Jenner Travis Scott Stormi Webster

Fot.Forum/Backgrid USA