Kylie Jenner (22 l.) była jeszcze nieopierzonym „brzydkim kaczątkiem”, gdy jej starsza przyrodnia siostra Kim Kardashian (38 l.) robiła oszałamiającą karierę. Kylie dorastała w cieniu siostry i skrycie marzyła, że nadejdzie dzień, w którym i ona będzie miała swoje imperium i swoich fanów.

Wycieczka po biurze Kylie Jenner sprawi, że poczujesz się bardzo biednie (WIDEO)

Nie trzeba było długo czekać. Kylie nie potrzebowała studiów z marketingu, by stworzyć brand o ogromnym zasięgu i zostać najmłodszą miliarderką na świecie. Dziś konto IG Kylie obserwuje 148 milionów internautów. Kim ma ich jeszcze ciut więcej – 149 milionów, ale to chyba kwestia czasu, by jej młodsza siostra strąciła ją z 1. miejsca.

Kylie ma dopiero 22 lata i ogromny apetyt na sukces. Kim skończy lada dzień 39 lat. Ma czwórkę dzieci, chce studiować prawo, być może marzy o karierze politycznej.

Kim i Kanye OSTRO się pokłócili o wyzywający wygląd celebrytki

Ostatnie zdjęcia na Instagramie Kylie pokazują, że jeśli chodzi o wygląd, Kylie dogoniła, o ile nie wyprzedziła starszej siostry. Kylie wygląda dziś jak ideał kobiecości XXI wieku zakochanego w operacjach. Atak klonów zakończony sukcesem, Kylie nową królową plastikowego wizerunku.

Czytaj też:

Kylie Jenner wyglądała jak złota BOGINI na ślubie Bieberów, suknią przyćmiła PANNĘ MŁODĄ!

Kylie Jenner prywatnym odrzutowcem leci na biznesowe spotkanie z mamą! Obie wyglądają jak bliźniaczki

Cudowny eliksir Kylie Jenner (DIETY GWIAZD)

https://www.instagram.com/p/B3pufKUHs0W/

Kylie Jenner, fot. FORUM/Backgrid