Tyga (29 l.) jakiś czas temu był związany z Kylie Jenner. Historia związku tej pary była bardzo burzliwa. Schodzili się i rozstawali kilkanaście razy, aż Jenner postanowiła na stałe zerwać z raperem. Nie można powiedzieć, żeby Tyga dobrze sobie poradził z rozstaniem. Raper przez długi czas atakował Kylie w mediach. Wygląda na to, że już poradził sobie z przeszłością i zaczął na nowo spotykać się z innymi kobietami.

CO?! Kylie Jenner miała nocną SCHADZKĘ; Tygą!

Tyga na randce z klonem Kylie Jenner?!

Raper w towarzystwie tajemniczej brunetki został zauważony przez fotoreporterów, gdy wspólnie opuszczali restaurację Delilah w Zachodnim Hollywood. Tyga był ubrany w sweter od francuskiego projektanta, Louis Vuitton i zieloną opaskę na głowie. Popularny raper randkę zakończył w wielkim stylu, swoją potencjalną dziewczynę odwiózł czerwonym Ferrari. Tajemnicza brunetka przez cały czas nie podniosła opuszczonej głowy, wygląda na to, że jeszcze nie chce ujawnić swojej tożsamości. Niewiele wiadomo o tajemniczej kobiecie… poza faktem, że jest uderzająco podobna do byłej Tygi – Kylie Jenner.

Plotkowano, że Jenner postanowiła dać kolejną szansę 29-letniemu raperowi, po tym jak zauważono jej przyjaciółki w tym samym hotelu, w którym raper nagrywa swoje kawałki. Natychmiast w Internecie zawrzało i zaczęto zastanawiać się, czy Kylie była obecna podczas tej nocnej schadzki. Wydaje się, że dla Jenner ten etap jest już zamknięty.

Tyga

Fot.FORUM/ Backgrid USA

Tyga

Fot.FORUM/ Backgrid USA

Co myślicie o nowej partnerce Tygi? Rzeczywiście przypomina Kylie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Sofia Richie pokazała zdjęcie w BIKINI. Zaczyna coraz bardziej przypominać Kylie Jenner

Spełniona Kylie Jenner w roli matki. Widać, że wprost uwielbia zajmować się córką

Tyga jest ZAŁAMANY okładką Kylie i Travisa! Nie chodzi tylko o ich miłość!

Tyga

Fot.FORUM/MCC/Spread Pictures

Tyga

Fot.FORUM