Sylwia Przybysz (21 l.), i Jan Dąbrowski (23 l.) w pierwszej połowie stycznia zostali rodzicami Poli. Obydwoje prowadzą swoją działalność na YouTubie. Dodatkowo Jaś pracuje jako prowadzący  w „The Voice Kids”, a Sylwia jest wokalistką.

Jan Dąbrowski pokazał mieszkanie

Sylwia Przybysz na pierwszym spacerze z córką Polą. Wybrała ekskluzywny wózek, ale inny niż większość gwiazd

Wielu młodych ludzi nie decyduje się w tym wieku na dziecko ze względu na zarobki. Przybysz i Dąbrowski nie mają się czym martwić. Wystawili huczne baby shower i chrzciny.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski OCHRZCILI córkę!

Jaś Dąbrowski zdecydował się pokazać fanom swoje własnościowe mieszkanie. Wczoraj opublikował na YouTubie film „HOUSE TOUR – JAK WYGLĄDA NASZE MIESZKANIE”. Para ma nowoczesne, a zarazem funkcjonalne wnętrza. Z kolei pokój Poli projektował sam dekorator wnętrz.

Mieszkanie jest nasze, nie jest wynajmowane. Kilka lat temu stwierdziłem, że koszty wynajmu jednego mieszkania wynoszą tyle samo, co koszt kredytu dwóch mieszkań plus czynszu za dwa mieszkania. Zresztą taka ciekawostka jak kupowałem to mieszkanie, to kosztowało dwa razy mniej, niż kosztuje teraz, bo kupowałem, gdy była dziura, tutaj nawet blok nie stał (…) Gdy się już tutaj wprowadzaliśmy z Sylwią, to inwestowaliśmy razem w to mieszkanie – tłumaczy Jaś Dąbrowski.