Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski w pierwszej połowie stycznia 2020 roku zostali rodzicami, córeczki Poli. Para spodziewa się już kolejnego dziecka. Mimo młodego wieku przyznali, że planowali ciążę i nie mogą doczekać się powiększenia rodziny.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski budują dom

Jan Dąbrowski oświadczył się Przybysz. Dostała PIĘKNY pierścionek

Jan Dąbrowski kilka tygodni temu zdecydował się na kolejny rok – oświadczył się ukochanej. Para myśli o sobie poważnie, dlatego mimo młodego wieku, już budują dla siebie większe gniazdko. Ostatnio pochwalili się projektem domu na swoim YouTubie. Okazuje się, że dom będzie liczył aż 400 m2:

Rzeczywiście chcemy mieć tą dużą rodzinę to nie jest tak, że tylko gadamy, żeby usprawiedliwić coś ale też mamy duże rodziny. Bardzo byśmy chcieli zorganizować fajną imprezę rodzinną i zaprosić obydwie rodziny ale w tym momencie  niemożliwe jest zaproszenie nawet jednej całej. Musieliśmy zdecydować się na duży dom, żeby spełnić marzenie i np. zorganizować Wigilię i zaprosić dwie rodziny – tłumaczą na nagraniu.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski OCHRZCILI córkę!

Nowe gniazdko młodych youtuberów będzie miało dwa pietra z poddaszem, tarasem i garażem na dwa samochody. Poza tym ogromny salon, kuchnię z wyspą i spiżarnią. Projekt robi naprawdę wrażenie.

Marzy mi się mega stół, żeby pomieścił tą całą rodzinę – mówi Sylwia.

Mi się podoba w tym projekcie to, że salon i kuchnia są bardzo fajnie przeszklone i słońce będzie bardzo długo zostawać w tym salonie i na trasie, bo salon jest połączony z tarasem – tłumaczy Jasiek.

Takiego BABY SHOWER jeszcze nie było. Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski czekają na przyjście córeczki

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz na czerwonym dywanie.

Jan Dąbrowski, Sylwia Przybysz, fot. Gałązka/AKPA.

Ciężarna Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski na ściance.

Sylwia Przybysz, Jan Dąbrowski, fot. Piętka Mieszko/AKPA.