Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski długo utrzymywali ciążę w tajemnicy. Po raz pierwszy miesiąc temu portal „Pudelek” napisał, że para spodziewa się dziecka. Na początku nikt w to nie wierzył. Internauci pisali, że informacja jest wyssana z palca. Natomiast dowodów na ciążę piosenkarki przybywało – potwierdzały to zdjęcia na Instagramie oraz rezygnacja z „Tańca z gwiazdami”.

Z kolei na ramówkę  TVP w ubiegłym tygodniu Sylwia założyła bardzo luźną, rozkloszowaną błękitną sukienkę. „Chyba nie trzeba przypominać, że gwiazdy od lat zakładają takie sukienki, kiedy chcą zakryć ciążę”. – pisaliśmy na Kozaczku.

Sylwia Przybysz tą sukienką na pewno nie uciszyła plotek o ciąży. 22-letni youtuber zostanie ojcem?

W końcu Przybysz sama potwierdziła, że spodziewa się dziecka za pomocą Instagrama:

Kochani! Przyszedł czas żeby oficjalnie potwierdzić wszelkie doniesienia i ogłosić, że obecnie jesteśmy najszczęśliwszymi ludźmi na świecie oczekującymi przyjścia na świat małej istotki, największego cudu, który dostaliśmy od Boga. Jestem szczęśliwa, że tak długo jak to możliwe mogliśmy cieszyć się tym wyłącznie w gronie najbliższych – napisała Sylwia.

Niedługo rozpoczniemy najpiękniejszy etap w naszym życiu! Jesteśmy w pełni świadomi odpowiedzialności i pracy jaka nas czeka, ale jednocześnie gotowi na wszystko! Mamy wspaniale wspierające rodziny! To niesamowity czas w życiu człowieka i największe błogosławieństwo. Chcielibyśmy prosić Was o uszanowanie naszej prywatności w tym niezwykle ważnym dla nas czasie. Oczywiście razem z @jdabrowsky działamy dalej! Przede mną premiera najnowszej płyty przed Jasiem mnóstwo nowych projektów! Także do usłyszenia niebawem ❤️ – czytamy.

Gratulujemy!

View this post on Instagram

Kochani! Przyszedł czas żeby oficjalnie potwierdzić wszelkie doniesienia i ogłosić, że obecnie jesteśmy najszczęśliwszymi ludźmi na świecie oczekującymi przyjścia na świat małej istotki, największego cudu, który dostaliśmy od Boga. Jestem szczęśliwa, że tak długo jak to możliwe mogliśmy cieszyć się tym wyłącznie w gronie najbliższych. Niedługo rozpoczniemy najpiękniejszy etap w naszym życiu! Jesteśmy w pełni świadomi odpowiedzialności i pracy jaka nas czeka, ale jednocześnie gotowi na wszystko! Mamy wspaniale wspierające rodziny! To niesamowity czas w życiu człowieka i największe błogosławieństwo. Chcielibyśmy prosić Was o uszanowanie naszej prywatności w tym niezwykle ważnym dla nas czasie. Oczywiście razem z @jdabrowsky działamy dalej! Przede mną premiera najnowszej płyty przed Jasiem mnóstwo nowych projektów! Także do usłyszenia niebawem ❤️ Fot. @s_zrodlowski / With The Band

A post shared by Sylwia Przybysz (@sylwiaprzybysz) on