Anja Rubik po rozstaniu z Sashą Knezevic konsekwentnie broni swojego życia prywatnego przed mediami. Modelka wcześniej była w dość głośnym związku z modelem, niedoszłym koszykarzem przez pięć lat. Ślub wzięli w 2011 roku na Majorce.

Anja Rubik o wejściu do polityki i o nowym partnerze (WIDEO)

Anja Rubik o nowym związku

Niestety z czasem ich podejście do życia zaczęło się rozbiegać. On chciał założyć rodzinę, ona podróżować i spełniać się w modelingu. Do rozwodu doszło w 2016 roku.

Po rozstaniu Anja Rubik przez długi czas milczała na temat życia uczuciowego. Wielu myślało, że cały czas jest singielką, ale w tym roku wyszło na jaw, w kim modelka jest zakochana. Skradł jej serce australijski fotograf, Adrian Steirn.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Adrian Steirn (@adriansteirn)

Anja Rubik ZNA OSOBIŚCIE Kanye Westa. Komentuje jego ostatnie wybryki!

Anja jakiś czas temu zdawkowo potwierdziła doniesienia. Teraz opowiedziała nam nieco więcej o obecnym związku, po pytaniu, czy znajduje czas na prywatność i miłość:

Czasami owszem brakuje, ale mój partner jest równie ambitny i ma dużo na talerzu, więc całkowicie to rozumie. Znajdujemy tę chwilę, ale faktycznie muszę przyznać, że w tym roku jadę na ostatnich bateriach – jeszcze parę dni i potrzebuję odpoczynku – przyznaje.

Tłumaczy, dlaczego ten związek wyjątkowo chroni przed mediami:

Myślę, że dużo rzeczy się nauczyłam. Mój poprzedni związek z Shashą był bardzo publiczny i nie chciałabym tego powtarzać. Teraz zdecydowanie dbam o swoją prywatność – mówi nam Anja.

Anja Rubik na wyjątkowej imprezie Chivas. Miała na sobie zaskakującą kreację (ZDJĘCIA)

Zdradza też nam, na jakie cechy zwraca uwagę u mężczyzny:

Uwielbiam pasje, inteligencje, mężczyzn, którzy mi imponują tym, co robią. Absolutnie nie pieniędzmi, t jest bardziej energia i pasja, jakakolwiek pasja tak naprawdę – podkreśla.

Zobacz cały wywiad z Anja Rubik poniżej: 

Warszawa, 10.12.2022, Anja Rubik Fot. Radosław NAWROCKI / Forum

Anja Rubik z rodziną w drodze na event Chivas Fot.  Radosław NAWROCKI / Forum

scena z: Anja Rubik, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Anja Rubik w Cannes BACKGRID / Backgrid UK / Forum