Agnieszka Kaczorowska (26 l.) i jej mąż Maciej Pela w Nowy Rok ogłosili radosną wiadomość, że spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Mimo to przyszła mama jest bardzo aktywna. Całkiem niedawno zaczęła prowadzić kanał na YouTubie o poradach dla przyszłych mam. Poza tym zajmuje się też swoją szkołą taneczną.

Agnieszka Kaczorowska ma coraz większy BRZUSZEK – wygląda pięknie

Jak wiadomo, ten kto odnosi sukces, musi liczyć się z większą krytyką i hejtem. Natomiast Maciej Pela pokazał, że Agnieszka ma duże wspieracie i może zawsze na niego liczyć. W komentarzach pod zdjęciem tancerki kobiety zarzucają jej, że w byciu mamą nie jest najważniejsze „bycie seksi”.

To określenie „sexi” jest straszne. Jakby w byciu mamą najważniejsze było bycie „sexi”.

Tak się utarło, że trzeba być sexi i mamą, żoną etc.ale najlepiej być sobą

Też ostatnio mam takie wrażenie. Najważniejsze żeby w 3 tygodnie po porodzie ważyć mniej niż przed ciążą i mieć brzuch płaski jak wafel..

Agnieszka Kaczorowska: Można być „sexi” jeśli się chce

Kaczorowska weszła w polemikę z obserwatorkami. Uspokaja, że „nie jest to najważniejsze i nikt tak nie twierdzi”. Internautki odpowiadają, że produkty, które ona reklamuje, tak wmawiają.

Nazwa produktu ani mój opis pod zdjęciem nie oznacza nie ma nic wspólnego z określaniem priorytetów czy wartości.
Można być „sexi” jeśli się chce. Tyle w temacie

– napisała Kaczorowska.

Natomiast kobiety nie odpuszczały. Jednej internautce puściły nerwy i napisała w nieco ostrzejszych słowach.

Ciekawe Agnieszko czy będziesz się tak nazywać dzień, dwa czy tydzień po porodzie… gdzie nogi będą jak balony i będziesz ze szpitala wracać w butach męża… a brzuch będziesz miała jak w 7 miesiącu ciąży i nie będziesz mogła usiąść na tyłku po porodzie naturalnym albo będziesz zgięta w pół i będziesz się ledwo ruszać po cesarce, wtedy powodzenia w byciu sexy!!!

Biust Agnieszki Kaczorowskiej w ciąży szaleje!

Na ten komentarz mąż tancerki, Maciej Pela nie został obojętny. Odpowiedział kobiecie:

Widzi Pani… po porodzie każdego dnia będę mówił żonie, że jest piękna, sexy i cudowna. Niezależnie od tego czy będzie wracać w moich butach, na leżąco, czy siedząco. Agnieszka dzień, dwa czy tydzień po porodzie będzie sexy, bo ja będę ją tak postrzegać. Pozdrawiam i życzę szczęścia.

 

scena z: Maciej Pela, Agnieszka Kaczorowska, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Agnieszka Kaczorowska, SK:, , fot. AKPA/AKPA
scena z: Agnieszka Kaczorowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA