Pierwsze zdjęcie promocyjne Ryana Goslinga jako Kena w filmie „Barbie” spowodowało, że social media oszalały, a fani nazwali wygląd aktora „przerażającym”.

Ryan Gosling mówi o zmianach w swojej karierze

Ryana Goslinga jako Kena w filmie „Barbie”

Chociaż nie ma wątpliwości, że 41-letnia gwiazda, która jest w związku z 48-letnią Evą Mendes, jest przystojnym mężczyzną. Jego ostatnia przemiana nie do końca jest udana? Z krótkimi platynowymi włosami, pomarańczową opalenizną i denimowym total looku, według wielu Ryan Gosling wygląda nieatrakcyjnie.

To przerażające! Jak im się udało sprawić, że Ryan Gosling jest nieatrakcyjny?! – brzmi jeden z komentarzy na Twitterze.

Nieudana rola Ryana Goslinga?

Zdjęcie Ryana jako Kena zostało opublikowane na Twitterze z tytułem filmu i datą premiery 21 lipca 2023 roku. Wygląda na to, że Ryan był przebrany za wersję popularnej lalki „Magiczny Ken z kolczykami” wprowadzonej przez firmę Mattel w 1993 roku. Styl by się zgadzał.

Rozumiem, że Ryan Gosling ma 41 lat, jest o 10 lat starszy od Margot Robbie i trochę za start, by zagrać Kena, ale jest niesamowitym aktorem i naprawdę przystojnym, i założę się, że pomoże w stworzeniu dobrej roli. Może to zdjęcie to nie wszystko – można przeczytać w sieci.

Ryan Gosling i Eva Mendes sfotografowani z córeczkami

To zdjęcie Ryana Goslinga z filmu >Barbie< jest przerażające i wydaje mi się, że zbyt mało ludzi mówi, jak przerażające jest to zdjęcie Ryana Goslinga w filmie >Barbie< -brzmi kolejna opinia.

Ryan Gosling Fot. iamKevinWong.com / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Ryan Gosling

Ryan Gosling Fot. Backgrid

Ryan Gosling i Eva Mendes Fot. Brent Perniac/AdMedia