Greta Gerwig (40 l.) zaskakująco wyznała, że Sylvester Stallone był inspiracją stojącą za Kenem w filmie w jej najnowszym filmie „Barbie”.

Musicie to zobaczyć! Pete Davdison jak Ryan Gosling w „Barbie”

Podczas panelu dyskusyjnego po specjalnym pokazie „Barbie” w Directors Guild of America Theatre w West Hollywood reżyserka i scenarzystka ujawniła, że kreacja Kena została oparta na 77-letnim Sylvestrze Stallone po tym, jak ją i Goslinga połączyła miłość do gwiazdora.

Ryan Gosling także kocha Sylvestra Stallone […] Między innymi jego słynne futro z filmu zainspirowane było stylizacją Sylvestra Stallone, wyznała.

Sylvester Stallone zainspirował Kena

Sylvester Stallone zasłynął z jasnego futra, które stało się jednym z jego charakterystycznych looków w latach 70. i 80. Stał się także charakterystycznym lookiem Kena w filmie Gerwig.

Oprócz stylu filmowego Kena, w którego wcielił się Ryan Gosling Gerwig powiedziała, że Stallone zainspirował również personalną podróż bohatera w filmie.

Ryan Gosling w uroczy sposób celebruje żonę na czerwonym dywanie

Kiedy myślę o wystrojonych mężczyznach, myślę, że on jest prawdopodobnie najlepszy […] Czuję, że Ken był mężczyzną szukającym swojego stylu. To był naprawdę kluczowy moment, w którym myśleliśmy o Sylvestrze. Rozmawialiśmy o konkretnych momentach w jego filmach, które naprawdę nam się podobały, dodała.

Nie jest jasne, czy Sylvester Stallone wiedział o tym wszystkim. Zaskoczeni?

Zajrzyj do galerii zdjeć poniżej: