Tego aktora znają wszyscy! Przypadł do gustu szczególnie żeńskiej części publiczności, która pokochała go po występie w filmie „Pamiętnik”. Później podbijał serca w kilku komediach romantycznych, i aby zdobyć także przychylność innej części widowni w filmie „Drive”, „La la land”, czy „Blade Runner 2049”. W najnowszym wywiadzie dla GQ, Ryan Gosling spogląda wstecz na swoją karierę i wskazuje, jak ewoluowały jego cele na przestrzeni lat.

Powrót do komercyjnych filmów

41-letni aktor przyznał, że kiedy zaczynał pracę, uważał, że jego „praca” to znalezienie jakiejkolwiek roli.

„Uważałem, że moją pracą jest tylko po prostu znalezienie jakiejkolwiek roli. Próbowałem zapłacić czynsz i być może uzyskać jakieś ubezpieczenie zdrowotne” – powiedział Ryan w nowym wywiadzie dla brytyjskiego GQ.

Ryan powiedział, że później obrał inny cel, gdy zaczął regularnie pokazywać się w filmach. Nowym celem było „po prostu przyjęcie ról, które będą dla niego wyzwaniem”.

Ryan Gosling zagra Kena. Kto wcieli się w rolę Barbie?

Chociaż nie powiedział, do jakich ról się odnosi, Ryan zauważył, że zdał sobie sprawę, że aktualnie jego filmy nie są oglądane przez masową publiczność.

Eva Mendes i uśmiechnięty Ryan Gosling z CÓRECZKAMI (ZDJĘCIA)

„Już mi się to znudziło, bo grałem tylko dla określonej publiczności. Filmy są również tworzone do oglądania przez masowych odbiorców”, wyznał, dodając, że od tego czasu „próbuje szukać filmów, które są dobre zarówno dla niego jak i dla widzów”.

Dawno niewidziany Ryan Gosling z córeczką na spacerze. Jest podobna do mamy (ZDJĘCIA)

Już wkrótce zobaczymy Ryana w filmach, które mogą okazać się przebojami, w tym „The Grey Man” na Netflix, nadchodzący film „Wolfman”, a także w film „Barbie”.

 

Ryan Gosling idzie za rękę z córka

Ryan Gosling idzie za rękę z córka fot. Forum/Backgrid

Ryan Gosling (38 l.) z żoną, Evą Mendes (45 l.) i córkami

Ryan Gosling (38 l.) z żoną, Evą Mendes (45 l.) i córkami

ryan-gosling-R1