78-letni Mick Jagger jest aktualnie z 34-letnią byłą baletnicą i choreografką Melanie Hamrick. Para posiada również wspólne dziecko, 4-letniego syna o imieniu Deveroux. Dwójka poznała się po koncercie The Rolling Stones w Japonii, gdy Mick Jagger był jeszcze w związku z australijską projektantką mody L’Wren Scott. Ta niestety w marcu 2014 roku popełniła samobójstwo. Niedługo później Jagger zaczął być widywany z Hamrick. A w 2016 roku urodziło się im dziecko.

Melanie Hamrick – dziewczyna Micka Jaggera

Mick Jagger oskarżony o romans z 15-latką. Po latach na jaw wyszły szokujące fakty!

Jednak ostatnio Melanie Hamrick trafiła na pierwsze strony zachodnich stron internetowych z powodu swojego szaleńczego treningu, który zaprezentowała na Instagramie. Ludzie są pod ogromnym wrażeniem brawury tancerki.

 

34-letnia Melanie Hamrick udowodniła, że ​​jest doskonałą baletnicą, udostępniając imponujący film o swojej pracy nad  równowagą. Choreografka ubrała się na trening w czarny komplet brandowany logiem Nike.

Mick Jagger musi zrezygnować z trasy koncertowej. Co się stało?

Trzymając jedną nogę w górze, Melanie stoi na specjalnej piłce – platformie do ćwiczenia balansu. Była baletnica American Ballet Theatre, uchwyciła swoje imponujące umiejętności na wideo. Od tamtej pory wideo stało się niemal wiralowym hitem.

A jak Wy je oceniacie brawurę tej jakże zdolnej Amerykanki?