W zeszłym roku jednym z głośniejszych rozstań było to Iriny Shayk (34 l.) i Bradleya Coopera (45 l.). Zaczęło się od plotek o romansie aktora z Lady Gagą, które ponoć nie były prawdą, jednak jego związek nie przetrwał. Modelka wyprowadziła się i rozpoczęła nowy etap w życiu. Teraz opowiedziała o nim w wywiadzie dla brytyjskiego Vogue’a.

Irina Shayk na jesiennym spacerze z córką. Nawet w dresie modelka wygląda jak milion dolarów

Irina Shayk o rozstaniu z Bradleyem Cooperem

Powody rozpadu związku pary do tej pory nie są do końca jasne. Ponoć Bradley i Irina mieli już wcześniej problemy, a jego praca z Lady Gagą na planie „Narodzin Gwiazdy” nie pomogła w ich rozwiązaniu. Chociaż wychowują córeczkę Leę, raczej nie ma szans na ich powrót do siebie.

Myślę, że we wszystkich dobrych związkach pokazujesz to, co najlepsze i najgorsze, to tylko natura człowieka. Dwóch wspaniałych ludzi nie musi tworzyć dobrej pary. Myślę, że mieliśmy szczęście doświadczyć tego, co było między nami. Życie bez B. to nowy grunt – wyznała Irina.

Trudność sprawia jej jednak bycie samotną mamą:

Trudno znaleźć równowagę między byciem samotną mamą a byciem kobietą pracującą i opiekunem. Zaufaj mi, są dni, kiedy się budzę i mówię: „O mój Boże, nie wiem co robić, rozpadam się”.

Ich związek trwał 4 lata. Irina wyraźnie kwitnie po rozstaniu, a ostatnio pojawiły się doniesienia o nowej sympatii Bradleya.

Bradley Cooper FLIRTUJE z tą śliczną aktorką? Niektórzy twierdzą, że jest ładniejsza od Iriny Shayk! (ZDJĘCIA)

Wyszło im to na dobre?

Irina Shayk na okładce brytyjskiego Vogue’a:

View this post on Instagram

Introducing #IrinaShayk as #BritishVogue’s March 2020 cover star. Born in the depths of a Soviet winter, but now living the life of a supermodel, Shayk has a backstory that reads like a fairy tale. In her most revealing interview ever, she opens up to Editor-in-Chief @Edward_Enninful about Hollywood break-ups, single motherhood and why the best is yet to come. Click the link in bio for Edward Enninful’s editor’s letter, and see Shayk captured by #MertAlas and #MarcusPiggott in this season’s most coveted pieces, on newsstands Friday, 31 January. @IrinaShayk wears a @Prada sequined silk-gauze dress and @EmiliaWickstead gloves. Photographed by @MertAlas and @MacPiggott and styled by @Edward_Enninful, with hair by @PaulHanlonHair, make-up by @Lucia_Pieroni, nails by @Chisatochee and set design by @MigsBento.

A post shared by British Vogue (@britishvogue) on

Bradley Cooper Irina Shayk

Irina Shayk i Bradley Cooper Fot.Forum/REUTERS/Mike Blake

Irina Shayk i Bradley Cooper fot. Forum/EFE/ Emilio Flores