Podczas podcastu aktora Daxa Sheparda „Armchair Expert” Bradley Cooper opowiedział o traumatycznym przeżyciu w Nowym Jorku.

Bradley Cooper miał romans z Lady Gagą? Teraz mówi prawdę!

Bradley Cooper zaatakowany nożem 

Bradley Cooper w październiku 2019 roku został zaatakowany nożem, gdy był w drodze do szkoły, by odebrać swoją córkę Leę:

Kiedyś spacerowałem po Nowym Jorku cały czas z tymi [słuchawkami] — to było przed pandemią — byłem w metrze [o] 11:45, aby odebrać Leę ze szkoły. To wtedy zostałem zaatakowany i trzymany na… ostrzu noża […] To było szalone. Zdałem sobie sprawę, że straciłem czujność. Poczułem się zbyt komfortowo w tym mieście… Byłem wtedy w metrze. Szedłem na koniec wagonu. Poczułem, że ktoś się zbliża. Pomyślałem, och, chcą zrobić zdjęcie czy coś. Kiedy się odwróciłem spojrzałem w dół i zobaczyłem nóż – wspomina.

Miałem cały czas w uszach słuchawki. Nic nie słyszę […] Nie pamiętam [czego słuchałem]. Patrzę w górę, widzę oczy tej osoby i jestem zszokowany tym, jak młodzi są napastnicy […] Przeskoczyłem przez kołowrót, ukryłem się wokół białego, wyłożonego kafelkami wejścia do metra i wyjąłem telefon. On przeskoczył za mną. Zrobiłem mu zdjęcie. Potem goniłem go po schodach. Zaczął biec w górę 7th Avenue. Zrobiłem mu jeszcze 2 zdjęcia – wspominał ośmiokrotnie nominowany do Oscara aktor.

Bradley Cooper i Irina Shayk do siebie wrócili?! Zobaczcie, jak spacerowali po NY (ZDJĘCIA)

Bradley Cooper następnie złapał policjantów stojących przy radiowozie, pokazał im zdjęcia. A oni zadawali mu jedno pytanie, „czy nie został pan dźgnięty”. Dopiero potem aktor doszedł do siebie, że mógł być ranny, a z szoku nie zwrócić nawet na to uwagi. Całe szczęście wszystko skończyło się dobrze. Jednak Cooper wspomniał, że od tamtego czasu jest bardziej czujny i już nigdy w Nowym jorku nie poczuje się „na luzie”.

To jest widok! Brad Pitt i Bradley Cooper wybrali się razem na US Open

 

Fot. Javier Mateo / Eaglepress / Forum

Fot. Javier Mateo / Eaglepress / Forum