J.Lo i Benowi nie brakuje pomysłów na oryginalne randki. We wtorek, 29 marca para została zauważona w parku w Los Angeles. Zakochani bynajmniej nie siedzieli na ławeczce. Ben wypożyczył kije do baseballa, a J.Lo pomknęła do specjalnych klatek do gry.

J.Lo kocha baseball

Piosenkarka od lat kibicuje amerykańskiej drużynie baseballu – Red Socks. Gdy tylko może chętnie wybiera się zobaczyć rozgrywany mecz na żywo. Okazuje się, że nie tylko lubi oglądać baseball, ale także w niego grać!

Jennifer Lopez i Ben Affleck kupują wspólny dom!

Czujne oko fotoreporterów dostrzegło Lopez i Afflecka jak w towarzystwie córki Jen, Emmy idą w kierunku miejsca do gry. Naoczny świadek powiedział E!News, że para przybyła razem, a Ben wypożyczył kije i rękawiczki. Chociaż aktor sam nie zdecydował się na grę, informator stwierdził, że obserwował Jen „ze szczęśliwym uśmiechem”, ponieważ „próbowała uderzyć piłkę, ale niestety bez powodzenia”.

Te zdjęcia przejdą do historii! Jennifer Lopez przyłapana w McDonald’s (ZDJĘCIA)

Ben i Jen byli bardzo szczęśliwi – powiedział naoczny świadek, dodając, że oboje „przytulali się i całowali”, kiedy J.Lo skończyła zabawę.

Ubrana w legginsy i sportową bluzę gwiazda prezentowała się jak rasowy gracz. Gdyby nie relacja świadka, nie przypuszczalibyśmy, że ani razu nie trafiła w piłkę.

Sherman Oaks, CA – , Credit line: STOIANOV-spot-max/vasquez / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Sherman Oaks, CA – , Credit line: STOIANOV-spot-max/vasquez / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Sherman Oaks, CA – *, Credit line: STOIANOV-spot-max/vasquez / BACKGRID / Backgrid USA / Forum