Rok po rozpaleniu na nowo romansu Jennifer Lopez i Ben Affleck są gotowi na kolejny krok w swoim związku. 52-letnia J.Lo. i 49-letni zdobywca Oscara wprowadzają się podobno do rezydencji wartej 52 miliony dolarów.

Przyjaciółka o J.Lo, „to dlatego jest taka wkurzająca”

Jennifer Lopez i Ben Affleck kupują dom 

Posiadłość o powierzchni ok. 20 000 metrów kwadratowych znajduje się w luksusowej dzielnicy Bel Air w Los Angeles i może z łatwością pomieścić ich patchowrkową rodzinę, ponieważ ma 10 sypialni i 17 łazienek.

Spektakularna rezydencja oferuje również salę kinową, siłownię, 3 w pełni wyposażone kuchnie (w tym jedna letnia na patio), basen typu „infinity” i wspaniały widok na pole golfowe i miasto. Willa otoczona jest prywatnym parkiem.

Willa dla całej rodziny Bennifer

Jennifer Lopez ma 14-letnie bliźniaki Maxa i Emme z byłym mężem Markiem Anthonym, zaś Ben Affleck ma 16-letnią Violet, 13-letnią Seraphinę i 10-letniego Samuela z poprzedniego małżeństwa z Jennifer Garner.

Jennifer Garner wypowiada się na temat związku J.Lo i Bena Afflecka

Dom, który był pierwotnie wystawiony za 65 mln dolarów, jest sprzedawany przez teksańskiego miliardera Todda Lemkina. Klasyczny wystrój obejmuje podłogi z twardego drewna, marmuru i mieszane, a dom jest idealny dla gości, ma garaż na 7 samochodów.

Jennifer Lopez i Ben Affleck Fot. MARIO ANZUONI / Reuters / Forum

Jennifer Lopez i Ben Affleck fot. fot. The Mega Agency / Forum

Ben Affleck i Jennifer Lopez fot. Backgrid UK / Forum