Jennifer Lopez postanowiła zrobić sobie przerwę w promowaniu jej najnowszego filmu „Poślub mnie” i wraz ze swoim ukochanym wybrała się mecz.

J.Lo i Ben Affleck tańczą na stadionie

SuperBowl to jedno z największych wydarzeń sportowych w Stanach Zjednoczonych. Amerykanie kochają tę imprezę i kto tylko może i kto oczywiście stać wybiera się na stadion. Również J.Lo ze swoim chłopakiem postanowili zrobić sobie przerwę do obowiązków i wybrać się na mecz.

Ben Affleck: „Wciąż” bym pił, gdybym został w związku z Jennifer Garner

Jen i Ben wydawali się świetnie bawić, a kiedy w przerwie rozpoczęły się występy muzyczne kamery NBC przyłapały parę jak razem tańczy. Para pojawiła się nagle na wielkim telebimie i cały stadion zobaczył bawiących się celebrytów. J.Lo była tak zajęta, że nawet tego nie zauważyła, jednak czujne oko Bena dostrzegło, że nagle przestali być anonimowi.

J.Lo dostała wczesny prezent walentynkowy od Bena Afflecka

Filmik stał się szybko viralem i w Internecie pojawiło się wiele komentarzy odnośnie ich zabawy na stadionie. Jak widać cały czas stać ich na luz.

 

 

Jennifer Lopez and Ben Affleck attend a special screening of the film „Marry Me” at the Directors Guild of America in Los Angeles, California, U.S., February 8, 2022.,Image: 660783379, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: MARIO ANZUONI / Reuters / Forum

Jennifer Lopez and Ben Affleck attend a special screening of the film „Marry Me” at the Directors Guild of America in Los Angeles, California, U.S., February 8, 2022.,Image: 660784425, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: MARIO ANZUONI / Reuters / Forum