Kayah od zawsze marzyła o wielkiej miłości, ale zamiast tego wciąż doświadczała kolejnych rozczarowań. Ma za sobą jedno nieudane małżeństwo z Rinke Rooyensem, które formalnie trwało od 19998 do 2010 roku, choć już w 2002 roku doszło do separacji. Para doczekała się razem syna Rocha.

Po tym, jak ich drogi się rozeszło, Rinke Rooyens związał się z Joanną Przetakiewicz. Byli małżonkowie utrzymują jednak przyjazne relacje i tworzą patchworkową rodzinę. Wielokrotnie podkreślali też, że są dumni z syna i jest on dla nich priorytetem.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens spodziewają się DZIECKA? „Gratulacje”

Tak wygląda 24-letni Roch, syn Kayah i Rinke Rooyensa

Niedługo Roch skończy 25 lat. Syn Kayah i Rinke pracuje dziś w firmie ojca i ma dobre relacje nie tylko ze swoimi biologicznymi rodzicami, ale również z Joanną Przetakiewicz, która opublikowała w social mediach zdjęcia z rodzinnego obiadu, pisząc:

Bez pośpiechu.
3 pokolenia.
Kiedy ktoś pyta mnie, co jest dzisiaj największym luksusem, odpowiadam:
czas razem.

Na rodzinnej fotce znalazła się Joanna z mamą oraz Rinke z Rochem i synami Joanny:  Jakubem i Aleksandrem. W komentarzach nie brakowało komplementów od internautów, w szczególności pod adresem Rocha:

  • Czas spędzony z rodziną jest czasem najpiękniejszym. Super, że macie taką relację z synami, pani ze swoimi, a mąż ze swoim. Swoją drogą przystojni młodzi mężczyźni
  • Rodzina na pierwszym miejscu. Super, że spędzacie czas z rodzicami i synami. Syn Kayah i Rinke Rooyensa to prawdziwy przystojniak

IG: joannaprzetakiewicz

IG: joannaprzetakiewicz

IG: joannaprzetakiewicz

pasekkozak