Wiadomość o zaręczynach Lamara Odoma (40 l.), byłego męża Khloe Kardashian (35 l.) była dość zaskakująca. Z Sabriną Parr spotyka się on dopiero od kilku miesięcy. Pochwaliła się ona ogromnym pierścionkiem, który otrzymała od ukochanego. Jak zareagowała na to Khloe?

Lamar Odom, były mąż Khloe Kardashian, zaręczył się! Kim jest jego wybranka?

Khloe Kardashian o zaręczynach Lamara Odoma

Celebrytka dopiero co pojednała się z ex mężem, a nawet rozważała spotkanie z nim. Chociaż przysporzył on jej wiele problemów i był niewierny, wybaczyła mu. Jak zareagowała na wiadomość, że oświadczył się innej kobiecie?

Khloe nie miała pojęcia, że ​​Lamar ma zamiar oświadczyć się Sabrinie, ale szczerze mówiąc cieszy się z tego powodu. Widzi, że Lamar jest teraz w świetnym miejscu i jeśli Sabrina go uszczęśliwia, to w porządku. Raczej nie pogratuluje mu, ale życzy mu wszystkiego najlepszego w tym nowym rozdziale życia – zdradza informator hollywoodlife.com.

Tristan Thompson napisał na Instagramie post WYCHWALAJĄCY Khloe Kardashian

Khloe i Lamar zaręczyli się i wzięli ślub w 2009 roku. W 2013 roku celebrytka złożyła pozew o rozwód, gdy odkryła, że mąż ją zdradza, a także nadużywa narkotyków. Wstrzymała jednak proces, aby wesprzeć go i pomóc mu dojść do zdrowia po tym, jak w październiku 2015 roku został znaleziony nieprzytomny po przedawkowaniu.  Ich rozwód został sfinalizowany dopiero rok później.

 

Khloe Kardashian na People’s Choice Awards fot. Forum/BACKGRID

Lamar Odom z dziewczyną

Lamar Odom i Sabrina Parr fot. Forum/Mega Agency