Khloe Kardashian (35 l.) w miniony weekend razem z mamą i siostrami pojawiła się na gali People’s Choice Awards. Celebrytka według wielu osób wyglądała najlepiej z nich, a dodatkowo zdobyła nagrodę ulubionej gwiazdy reality-show. Były partner, Tristan Thompson (28 l.) postanowił pogratulować jej na Instagramie – napisał wiele miłych słów.

Tristan Thompson nie przestaje próbować odzyskać Khloe Kardashian. Wysłał jej kolejny prezent

Tristan Thompson chwali Khloe Kardashian na Instagramie

Na początku tego roku Khloe Kardashian rozstała się z Tristanem Thompsonem. Nie wybaczyła mu kolejnej zdrady z samą Jordyn Woods, przyjaciółką Kylie Jenner. Odeszła od niego, mimo że mają córkę True.

Koszykarz jednak wciąż nie ustaje w swoich staraniach o odzyskanie byłej dziewczyny. Wysyła jej prezenty, a pod zdjęciami zostawia komentarze. Tym razem posunął się o krok dalej – na Instagramie udostępnił fotkę Khloe z gali i napisał:

Gratulacje, mamo Koko za zwycięstwo drugi rok z rzędu w kategorii najlepszej gwiazdy reality-show. Dwukrotny mistrz. Uwielbiam, jak to brzmi. Jestem dumny ze wszystkiego, co osiągnęłaś w tym roku. „Revenge Body” jest dla mnie zawsze czymś wyjątkowym, zachęcasz ludzi do walki o lepszego siebie. Chodzi o to, co w życiu naprawdę daje nam prawdziwe szczęście i powstrzymuje nas od osiągnięcia tego. True i ja jesteśmy bardzo dumni z ciebie i sióstr za wszystko, co działo się zeszłej nocy. Wszyscy jesteście wzorem do naśladowania dla naszego młodego pokolenia.

Tristan Thompson pokazuje zdjęcie Khloe Kardashian na Instagramie i gratuluje jej

Niektórzy fani zareagowali ze złością na ten post, twierdząc, że po tym, jak był niewierny, nie zasługuje nawet na pisanie takich rzeczy o Khloe. Innym podoba się, że tak wspiera matkę swojego dziecka.

Tristan Thompson WKURZYŁ fanów Khloe Kardashian tym, co napisał na jej temat

A Wy co myślicie o jego zachowaniu?

ZOBACZ TAKŻE:

Khloe Kardashian WYBACZA Tristanowi Thompsonowi: „Wszyscy popełniamy błędy”

Khloe Kardashian jest taka SZCZUPŁA! Ta sukienka podkreśliła jej figurę (ZDJĘCIA)

Khloe Kardashian na gali People’s Choice Awards fot. Forum/BACKGRID

Khloe Kardashian na gali People’s Choice Awards fot. Forum/BACKGRID

Khloe Kardashian Tristan Thompson

Khloe Kardashian i Tristan Thompson fot. Forum/BACKGRID