Natalia Siwiec już jakiś czas temu wycofała się z show-biznesu i skupiła się na życiu w Tulum. Natomiast ostatnio zaskoczyła swoją obecnością na premierze filmu „Akademia Pana Kleksa”. Nawet jej kilkuletnia córka zadebiutowała na salonach.

Natalia Siwiec rozgrzała internautów. Pokazała się w bikini na plaży

Natalia Siwiec mówi, co myśli o Polakach

Teraz celebrytka w rozmowie z „cozatydzień.pl” opowiedziała o życiu w Tulum i zadeklarowała, że na razie nie wraca do Polski, mimo że za nią tęskni:

Jestem Polką, urodziłam się tutaj i wychowałam. Przeżyłam swoje pierwsze miłości, więc jakaś część mojego serca jest tutaj. Jak jestem w Meksyku, to tęsknię za Polską. No i oczywiście bardzo tęsknimy za rodziną i za przyjaciółmi – mówi w cozatydzień.pl.

Po czym stwierdziła, że kiedy jest w Polsce, to tęskni za „słońcem i luzem”: „Jak jestem w Polsce, to oczywiście tęsknię za słońcem i za tą przepiękną plażą i za takim luzem, za ludźmi, którzy tam są. Wszystko jest takie idealne, piękne, spokojne, luźne, prawdziwe”. 

Natalia Siwiec ZSZOKOWANA cenami w Polsce! „Zapytałam Mariusza, czy to tyle kosztowało, bo…”

Przyznała, że Polakom brakuje luzu, ale na pewno idziemy w dobrą stronę i stajemy się coraz bardziej świadomi:

Ogólnie Polakom na pewno brakuje tego luzu, natomiast gdybym nie jeździła na te wszystkie świadomościowe festiwale, to odpowiedziałabym ci pewnie, że my nie idziemy w dobrą stronę. Natomiast na tych wszystkich świadomościowych festiwalach okazuje się, że jest tak dużo ludzi, Polaków, którzy są bardzo świadomymi ludźmi, cudownymi ludźmi, którzy po prostu błyszczą, świecą, że mogę powiedzieć dzisiaj spokojnie, że my idziemy w dobrą stronę – tłumaczyła celebrytka.

Natalia Siwiec zaczynała w hip-hopowym teledysku, dziś odcina się od show-biznesu. Jak się zmieniła?

Natalia Siwiec, fot. Piętka Mieszko/AKPA

IG: nataliasiwiec.official

Wiemy ile WAŻĄ gwiazdy!

fot. Instagram: nataliasiwiec.official