Jakub Rzeźniczak w 2016 roku poślubił Edytę Zając. Ich małżeństwo uchodziło za idealne, ale do czasu. W ubiegłym roku w mediach pojawiły się informacje, że piłkarz nie potrafił dochować wierności, a ponadto doczekał się dziecka z inną kobietą. Modelka uznała, że jedynym rozwiązaniem jest rozstanie, a we wrześniu ubiegłego roku potwierdziła, że wniosła pozew o rozwód.

Magdalena Stępień o ślubie z Jakubem Rzeźniczakiem. „Oboje jesteśmy po przejściach”

Jakub Rzeźniczak odpowiada internautce

Dziś zarówno Rzeźniczak, jak i Zając są w nowych związkach. Modelka stara się jednak swój związek pielęgnować z dala od mediów, a piłkarz wręcz przeciwnie. Od kilku miesięcy spotyka się z Magdaleną Stępień z „Top Model”, z którą oczekują narodzin dziecka.

Ta para wzbudziła duże zainteresowanie mediów i zdaje się, że Rzeźniczakowi i Stępień wcale to nie przeszkadza. Chętnie dzielą się kolejnymi wspólnymi zdjęciami i relacjonują oczekiwanie na narodziny dziecka. Niedawno para poznała płeć dziecka i z tej okazji podzielili się specjalną sesją zdjęciową i ogłosili, że zostaną rodzicami chłopca.

Pod radosnymi, rodzinnymi zdjęciami hejterzy nie odpuszczali. Para jest dość często krytykowana i tak też było pod najnowszymi zdjęciami. Jedna z internautek wytknęła piłkarzowi, że związał się z kolejną kobietą.

Ciekawe, kiedy p. Jakub złapie nową zdobycz – napisała.

Jakub Rzeźniczak często odpowiada na komentarza i odpowiedział także i teraz. Jak dodał, lubi odpisywać internautom, bo to „fajna rozrywka” i przyznał, że on sam nie chciałby negatywnie komentować czyjegoś życia, ale jeśli komuś to sprawia przyjemność, to on to szanuje.

O siebie pani się nie musi martwić – odpisał.

ZOBACZ TEŻ:

Edyta Zając odnosi się do rozwodu z Jakubem Rzeźniczakiem: „Stwierdziłam, że nie chcę udawać, że nic się nie dzieje”

Rzeźniczak ponownie zostanie OJCEM. Matka jego pierwszego dziecka komentuje

Jakub Rzeźniczak, Magdalena Stępień w lesie

Jakub Rzeźniczak, Magdalena Stępień/fot. Instagram/jakubrzezniczak25

Jakub Rzeźniczak, Magdalena Stępień na spacerze

Jakub Rzeźniczak, Magdalena Stępień/fot. Instagram/jakubrzezniczak25