Od kilku miesięcy Jakub Rzeźniczak jest w związku z Magdaleną Stępień. Początkowo twierdzili, że łączą je jedynie koleżeńskie relacje, ale z czasem przyznali, że to jednak głębsze uczucie. Okazuje się, że miłość jest tak wielka, że para wkrótce powita owoc swojej miłości – Magda jest w ciąży.

Jakub Rzeźniczak już tak NIE WYGLĄDA! Piłkarz zmienił kolor włosów

Magdalena Stępień o ślubie z Jakubem Rzeźniczakiem

Będzie dziecko, a czy będzie też i ślub Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka. Celebrytka w rozmowie z portalem JastrząbPost przyznała, że na razie nie myślą o ślubie i skupiają się na narodzinach dziecka. Dodała jednak, że nie wyklucza, że w przyszłości wraz z ukochanym zmienią zdanie.

Myślę, że oboje jesteśmy po przejściach. Nie warto się ze wszystkim spieszyć, wszystko spokojnie, w swoim czasie. Na wszystko przyjdzie czas i pora. Najlepiej skupić się na tym, co jest tu i teraz. Nigdy nic nie wiadomo. Nie będę mówiła tak, nie będę mówiła nie. Ale ja nie mam jakiegoś parcia na to. Teraz bardziej skupiam się na ciąży i na tym, co mnie czeka. Bardziej pogłębiam tutaj swoją wiedzę, niż skupiam się na tym, co jeszcze może być na razie odległe – wyjaśniła.

ZOBACZ TEŻ:

Edyta Zając odnosi się do rozwodu z Jakubem Rzeźniczakiem: „Stwierdziłam, że nie chcę udawać, że nic się nie dzieje”

Rzeźniczak ponownie zostanie OJCEM. Matka jego pierwszego dziecka komentuje

Rzeźniczak i Stępień w objęciach

Jakub Rzeźniczak, Magdalena Stępień/fot. AKPA

Jakub Rzeźniczak i Magda Stępień przy choince

Jakub Rzeźniczak, Magdalena Stępień/fot. Instagram/jakubrzezniczak25