W ubiegłym roku w mediach pojawiły się informacje, że Jakub Rzeźniczak nie potrafił dochować wierności Edycie Zając, a ponadto doczekał się dziecka z inną kobietą. Modelka uznała, że jedynym rozwiązaniem jest rozwód. Życie prywatne piłkarza wzbudziło spore zainteresowanie.

Edyta Zając opowiedziała o trudnym czasie i ROZWODZIE

Jakub Rzeźniczak ponownie zostanie ojcem

Kilka miesięcy temu okazało się, że po rozstaniu z Zając piłkarz zaczął spotykać się z uczestniczką „Top Model”, Magdaleną Stępień. Choć początkowo twierdzili, że co prawda znają sie, ale nie są ze sobą w związku, to w końcu potwierdzili, że są parą. Mieli nawet kryzys i rozstali się, ale szybko uznali, że nie mogą bez siebie żyć i zeszli się ze sobą. Wkrótce powitają owoc swojej miłości – Magda jest w ciąży.

Doniesienia o tym, że Rzeźniczak i Stępień zostaną rodzicami pojawiały się od kilku dni. Para oficjalnie potwierdziła to we wtorek wieczorem. Wpis piłkarza, w którym pochwalił się radosną nowiną, nie spodobał się Ewelinie, matce pierwszego dziecka Rzeźniczaka.

Nie ma nic piękniejszego niż oczekiwanie na narodziny nowego członka rodziny. Czyste szczęście, owoc naszej miłości, na który oboje czekamy z niecierpliwością. Jesteśmy szczęśliwi i podekscytowani tak bardzo, że ciężko to wyrazić w słowach.  Dziękuje Ci Madziu, jesteś moim szczęściem, a już za kilka miesięcy będziemy razem we trójkę, chociaż w sumie już jesteśmy – napisał na swoim koncie Rzeźniczak.

Jakub Rzeźniczak świętuje 3. urodziny córki w towarzystwie Magdaleny Stępień

Matka córki Rzeźniczaka o ciąży Magdy Stępień

Kobieta przyznała, że kiedy ona była w ciąży Jakub Rzeźniczak również był przeszczęśliwy, jednak z czasem wiele się zmieniło i obecnie sportowiec nie spędza zbyt wiele czasu z córką, 3-letnią Inez.

Wiedziałam, że Kuba z Magdą spodziewają się dziecka wcześniej i szczerze gratuluję, bo dziecko to cud. Po pierwszym szoku targały nami te same uczucia. Szkoda tylko, że w swoim poście zapomina, że ma już córkę, więc będą we czwórkę, a nie trójkę. To, że mamy konflikt między sobą, nie powinno wpływać na jego stosunek do Inez – nie powinno być dzieci lepszych i gorszych. Szkoda też, że przez te trzy lata nie spędził żadnych świąt Bożego Narodzenia z Inez. Mimo wszystko życzę im, aby ciąża przebiegła wzorcowo i bez żadnych komplikacji oraz pomyślnego rozwiązania i aby dzidziuś był zdrowy – powiedziała w rozmowie z Plotkiem.

ZOBACZ TEŻ:

Jakub Rzeźniczak rozbiera się na spacerze z ukochaną i fotografem. Romantyczny spacer we troje?

Magda Stępień POKAZAŁA BRZUSZEK?! Podsyca plotki o ciąży

 

Jakub Rzeźniczak i Magda Stępień z testem ciążowym

Jakub Rzeźniczak, Magdalena Stępień/fot. Instagram/jakubrzezniczak25

Jakub Rzeźniczak i Magda Stępień przy choince

Jakub Rzeźniczak, Magdalena Stępień/fot. Instagram/jakubrzezniczak25