Rodzina Komasów jest jedną z najbardziej artystycznych i znanych rodzin w Polsce. Zaczynając od ojca i wybitnego aktora: Wiesława Komasy oraz jego żony i wokalistki: Giny Komasy.

Rodzina Komasów

Mają czwórkę dzieci, które również poszły w świat artystyczny: Jan Komasa (reżyser), Mary Komasa (piosenkarka), Szymon Komasa (śpiewak operowy i model) i Zofia Komasa (kostiumograf).

Tak Mary Komasa zareagowała, gdy dowiedziała się, że jej brat ma nominację do Oscara (WIDEO)

Przy wielu produkcjach Komasów można zaobserwować, jak bardzo rodzinna się wspiera: razem pracują, spędzają święta i wolne chwile. Podczas ogłoszenia nominacji „Bożego Ciała” do Oscara, rodzina pękała z dumy! Z kolei wczoraj Komasowie byli połączoni na jednym czacie, aby kibicować Jankowi.

Kim jest żona Jana Komasy?

Polscy aktorzy na OSCARACH! Bartosz Bielenia i Tomasz Ziętek z partnerkami na czerwonym dywanie

Natomiast 38-letni Jan Komasa może liczyć nie tylko na wsparcie rodziców i rodzeństwa. Wczoraj na czerwonym dywanie w Hollywood pochwalił się piękną żoną, Kingą Komasą, o której nikt do tej pory nie wiedział, a wszystko dlatego, że aż do wczoraj nie miała konta na Instagramie! Dopiero przed oscarową galą założyła profil społecznościowy, na którym pochwaliła się cudowną sukienką polskiej marki The Odder Side. Na razie nie wiadomo, czym zawodowo zajmuje się Kinga Komasa.

Kinga i Jan mają już dorosłą córkę, Maję (19 l.).

ERIC GAILLARD / Reuters / Forum

ERIC GAILLARD / Reuters / Forum

View this post on Instagram

❤️redcarpet❤️together

A post shared by Kinga Komasa (@kinga.komasa) on

Mary Komasa w Harper’s Bazaar: Dlaczego Instagram ją przeraża?

View this post on Instagram

💫

A post shared by Maja 🌹 (@majakomasa) on

View this post on Instagram

19 🌹

A post shared by Maja 🌹 (@majakomasa) on