Janusz Chabior (57 l.) od jakiegoś czasu spotyka się z 18 lat młodszą Agatą Wątróbską (39l.). Aktor znany m.in. z ” PitBulla”, „Świadka koronnego” czy „Ślepnąc od świateł” w sierpniu ubiegłego roku, podczas podróży do Włoch, a dokładniej do Corleone, oświadczył się ukochanej. Teraz są już małżeństwem, a na przyjęciu weselnym nie zabrakło włoskich klimatów – pizzy starczyło dla każdego.

Trzaskowscy świętują 18. rocznicę ślubu. Para pokazała zdjęcia, na których widać suknię ślubną

Janusz Chabior i Agata Wątróbska wzięli ślub

Blisko rok po zaręczynach pobrali się w Klasztorze Kamedułów na Bielanach. Po ceremonii pochwalili się zdjęciami i nie trudno nie zauważyć, że para nie zdecydowała się na klasyczne ślubne stroje. Agata założyła żółtą, zwiewną suknię, trampki i wianek. Natomiast Janusz Chabior zdecydował się na granatowy garnitur w prążki, błękitną koszulę, lakierowane buty i słomkowy kapelusz. Stylizacje na luzie!

  • Nasz wczorajszy szczęśliwy dzień – napisał Janusz Chabior.
  • Dziękuję Bogu za Takiego męża ,Wojtkowi Drozdowiczowi za piękną ceremonie i wszystkim, którzy sercem byli z nami w tym dniu. Dziękujemy za piękne życzenia – dodała jego małżonka.

Fotkami pochwalili się nie tylko małżonkowie, ale też Robert Górski, który był świadkiem na ślubie. I jak poinformował, to właśnie na jednej z jego imprez Janusz Chabior poznał Agatę Wątróbską.

Oni byli dziś szczęśliwi, a ja jako świadek szczęśliwy i totalnie podjarany, bo to z mojej imprezy wyszli jako para. A dziś był nawet moment, że miałem gębę mokrą od łez – napisał Robert Górski.

Anna Maria Sieklucka pokazała się w sukni ŚLUBNEJ!

Agata Wątróbska – kim jest żona Janusza Chabiora?

Agata Wątróbska również związana jest z aktorstwem – ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie. Współpracowała z Teatrem im. J. Słowackiego w Krakowie, Teatrem Montownia oraz Teatrem Studio Buffo w Warszawie. Wątróbska ma na swoim koncie role nie tylko teatralne. Zagrała w kilku serialach i filmach m.in. „Ucho Prezesa”, „Przepis na życie”, „O mnie się nie martw”, „Samo życie”, „Na dobre i na złe”, „Egzamin z życia”, „Wywiad”, „Wojna polsko-ruska”. Agata Wątróbska wystąpiła też w „Wiedźminie”, gdzie wcieliła się w rolę Zoli. Widzieliście ją w którejś z tych produkcji?

ZOBACZ TEŻ:

Olga Kalicka ODWOŁAŁA ślub i wesele – aktorka miała bardzo istotny powód

Siostra Roberta Lewandowskiego na ŚLUBNYM zdjęciu. Co za suknia!