Janusz Chabior, aktor filmowy i teatralny. Doceniony został w późniejszym wieku, kiedy jego drugoplanowe role wyjątkowo zapadały w pamięci, jak na przykład w serialu „Ślepnąc od świateł”, czy filmach „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”, „Jak pokochałam gangstera”, „PitBull” i „Furioza”.

Janusz Chabior o DŁUGACH w banku i spotkaniu z „pedofilem”: „Tknęło mnie, to, że przekręcił klucz w zamku”

Janusz Chabior wypoczywa z żoną nad Bałtykiem

Janusz Chabior w lutym skończył 60 lat. Swoją wielką miłość poznał dopiero kilka lat temu – w 2020 roku poślubił aktorkę Agatę Wątróbską. Mimo że dzieli ich 18 lat różnicy, połączyła ich wspólna pasja, poczucie humoru i miłość do zwierząt.

Niektórzy mówią: ‚O, taka różnica wieku między wami jest – 18 lat’, ale w sumie to taka moja tradycja rodzinna, bo tato był starszy od mamy o 15 lat. I tak w sumie, ani ja nie jestem taki stary, ani Agata taka młoda, więc jest wszystko dobrze, a w gruncie rzeczy najstarszy w naszym związku jest pies – żartował Janusz Chabior w rozmowie z Dzień dobry TVN w 2020 roku.

Teraz para wypoczywa nad polskim morzem i mają to szczęście, że mogą cieszyć się słońcem: Trochę ciasno na plaży, ale jak co roku Bałtyk obowiązkowo. Pozdrawiamy z Jastarni” – napisali na Instagramie.

OMG! Janusz Chabior takiego zdjęcia z młodszą żoną jeszcze nie pokazywał

Chabiorowie pochwalili się jednym, ale uroczym zdjęciem z plaży, jak Agata leży na ukochanym i go obejmuje. Obydwoje mają na twarzy uśmiech od ucha do ucha.

Z kolei dziś aktor wrzucił ogłoszenie na swoje InstaStory. Jak wiemy, jest miłośnikiem czworonogów i przede wszystkim tych porzuconych i potrzebujących pomocy. Kiedy tylko dowiedział się, że ktoś z turystów zostawił psa i wyjechał, od razu zaczął szukać dla niego nowego domu:

Zostawili ją i wyjechali. Ma na imię Dinga. Szuka domu, łagodna, kocha dzieci – pisze Janusz Chabior na Instagramie.

Janusz Chabior po raz pierwszy z narzeczoną na ściance (ZDJĘCIA)

Janusz Chabior szuka domu dla psa

Janusz Chabior szuka domu dla psa Fot. Instagram

scena z: Janusz Chabior, Agata Wątróbska, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

Janusz Chabior i Agata Wątróbska na ściance

Janusz Chabior i Agata Wątróbska/fot. AKPA

Janusz Chabior, fot. Baranowski/AKPA

pasekkozak