Olga Kalicka (26 l.) w młodym wieku została mamą – jej syn przyszedł na świat w styczniu 2019 roku i jak zapewnia aktorka – czuje się spełniona i szczęśliwa. Olga zdecydowała razem z partnerem, Cezarym Nowakiem – że nazwą syna Aleksy. Para planowała huczne wesele, które koniec końców zostało odwołane! Co się stało?

Olga Kalicka już nie ma na włosach PLATYNY. Co za zmiana!

Olga Kalicka odwołała ślub i wesele

Olga Kalicka to szczęśliwa mama i jak zapowiedziała, chce również być szczęśliwą żoną. Kalicka i jej partner Cezary Nowak planowali, ze pobiorą się jeszcze w tym roku – jednak z ważnych powodów zdecydowali, że odwołują ślub i wesele.

Olga ma teraz bardzo dużo na głowie – nie tylko zajmuje się opieką nad synem, przygotowuje się również do roli głośnego filmu Dody – „Dziewczyny z Dubaju” i próbuje swoich sił jako biznes woman. Olga prowadzi sklep z ubraniami. Trzeba przyznać, ze jest to wiele obowiązków jak na jedną osobę. Do tego doszły przygotowania do wesela – które z powodu natłoku zadań zeszły na dalszy plan.

Doda przedstawiła OBSADĘ filmu „Dziewczyny z Dubaju”. Plejada gwiazd!

View this post on Instagram

Od razu widać kto prał w Vizirze 🤷🏻‍♂️

A post shared by CDN (@c.nowakk) on

Kiedy Olga Kalicka i Cezary Nowak pobiorą się?

Kalicka zdecydowała się na wynajęcie profesjonalnej wedding plannerki – jednak główną decyzją, która wpłynęła na odwołanie ślubu jest sytuacja związana z pandemią koronawirusa.

Kalicka marzy o dużym weselu, a z uwagi na panujące obostrzenia nie jest to możliwe do zorganizowania.Olga planuje zaprosić około 200 osób, a w tym momencie w uroczystościach ślubnych może brać udział maksymalnie do 150 osób.

Olga chce zaprosić na wesele 200 osób, a tak liczne zgromadzenia na razie nie są możliwe. Co więcej, część rodziny jej partnera Cezarego mieszka w USA, więc ich przyjazd byłby utrudniony – zdradziła osoba z bliskiego otoczenia aktorki w rozmowie z Fleszem.

Olga razem z Cezarym postanowili poczekać, aż sytuacja się uspokoi i ślub planują na przyszły rok. Biała suknia jeszcze trochę będzie musiała poczekać w szafie.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Natasza Urbańska, Olga Kalicka, Jessica Mercedes i inne gwiazdy na pokazie nowej kolekcji biżuterii (ZDJĘCIA)

Olga Kalicka OCHRZCIŁA 7-miesięcznego SYNA. Nie bez powodu czekała tak długo

Olga Kalicka pokazała swoją PIĘKNĄ mamę – jest do niej bardzo podobna!

Olga Kalicka, Paweł Małaszyński na scenie.

Olga Kalicka, Paweł Małaszyński, Premiera spektaklu „Nie książka zdobi człowieka” w Teatrze Kwadrat, , fot. Podlewski/AKPA.

Olga Kalicka na premierze spektaklu.

Olga Kalicka, Premiera spektaklu „Nie książka zdobi człowieka” w Teatrze Kwadrat, , fot. Podlewski/AKPA.

Olga Kalicka na ściance.

Olga Kalicka, fot. Podlewski/AKPA.