Jenna Dewan (39 l.) na początku marca urodziła drugie dziecko, syna któremu dała na imię Callum Michael. Aktorka wybrała się na spacer z całą rodziną a towarzyszyli jej fotoreporterzy. Everly, która jest córką Jenny z poprzedniego małżeństwa jest oczarowana młodszym bratem. Zobaczcie co zrobiła.

Jenna Dewan URODZIŁA. Zdecydowała się na nietypowe imię dla dziecka

Jenna Dewan na pierwszym spacerze z synem Callumem

Aktorka nie posiada się ze szczęścia. Na Instagramie chętnie publikuje zdjęcia z życia świeżo upieczonej mamy. Dewan ma już doświadczenie w tej sprawie, ale jej 6-letnia córka jest coraz bardziej samodzielna. Cała rodzina wybrała się na spacer, gdzie zostali zauważeni przez fotoreporterów.

Rodzinka jak z obrazka. Jenna prowadziła wózek, w którym leżał jej syn, obok tanecznym krokiem spacerowała Everly, która co chwilę zaglądała do wózka a narzeczony aktorki – Steve Kaaze spacerował z psem na smyczy.

MARKOWE ubrania na wiosnę – sukienki, spodnie, żakiety, bluzki do kupienia ON LINE znajdziecie TUTAJ!

Jenna Dewan widziana po raz pierwszy od porodu.

Fot.Forum/Backgrid USA

Aktorka podczas spaceru uśmiechała się promiennie. Jenna wybrała czarną stylizację, która zasłaniała jej figurę. Jeszcze nie udało się jej zrzucić zbędnych kilogramów po ciąży – ale Dewan nie zamierza się śpieszyć. Chce dać sobie czas, by nacieszyć się noworodkiem.

Everly była ubrana w tęczową sukienkę i pasujące legginsy, widać, że humor tego dnia jej dopisywał. Tanecznym krokiem szła obok mamy i wymachiwała wstążką. 6-latka jest bardzo opiekuńcza wobec brata, nie mogła doczekać się rodzeństwa i chce być dobrą starszą siostrą.

Jenna Dewan wrzuciła zdjęcie zrobione tuż po przebudzeniu: bez makijażu i filtrów

Jenna Dewan z rodziną

Fot.Forum/Backgrid USA

Everly Tatumn

Fot.Forum/Backgrid USA

Jenna zdecydowała się na spacer, ale jak pokazuje na swoim Instagramie – teraz całą rodziną siedzą w domu.

Ostrzeżenia o koronawirusie potraktowała poważnie i wszyscy postanowili ograniczyć kontakty z innymi ludźmi – jak napisała na swoim profilu, drugi dzień domowej kwarantanny, a Mała Everly znudzona leży do góry nogami na wielkiej pufie.

Gwiazdy promują hasztag #Zostajęwdomu. Pokazały, jak wykorzystają ten czas

View this post on Instagram

Day 2 of social distancing going well

A post shared by Jenna Dewan (@jennadewan) on

ZOBACZ WIĘCEJ:

Jenna Dewan ZARĘCZONA. Jak zareagował Channing Tatum?

NIEPRZYZWOITE? Zobaczcie co pokazali Channing Tatum i Jessie J na Instagramie

Fani OBURZENI postawą Jennifer Lopez. Koronawirus szaleje, a ona…