Jenna Dewan (39 l.) i Steve Kazee (44 l.) zostali rodzicami. Para niedawno się zaręczyła, a teraz będą mogli sprawdzić się w nowej roli. Dewan z pewnością pamięta jak to jest opiekować się takim maleństwem, za czasów gdy Everly była mała. Jenna już jakiś czas temu wyznała, że macierzyństwo jest jej życiową rolą numer jeden. Teraz jej szczęście jest podwójne.

Jenna Dewan ZARĘCZONA. Jak zareagował Channing Tatum?

Jenna Dewan urodziła syna

Jenna Dewan przywitała na świecie synka. Aktorka urodziła w piątek 6 marca, ale dopiero dzisiaj zdecydowała się na poinformowanie fanów. Świeżo upieczeni rodzice czują się bardzo dobrze, są niesamowicie podekscytowani, że będą mogli wspólnie wychowywać dziecko.

Jenna Dewan z partnerem, Stevem Kazee i córką Everly w drodze na spektakl (ZDJĘCIA)

Para postanowiła nazwać swojego syna Callum Michael Rebel Kazee.

Dewan jest już mamą 6-letniej córki Everly, która jest ze związku aktorki z byłym mężem Channingiem Tatumem. Ex małżonkowie dzielą się opieką na córką, jednak to z mamą dziewczynka spędza więcej czasu. Teraz oficjalnie Everly została straszą siostrą. W jednym z wywiadów Dewan przyznała, że jej córka nie mogła doczekać się rodzeństwa.

Jenna udostępniła czarno-białe zdjęcie na Instagramie, na którym widzimy jak przytulania swojego nowo narodzonego synka.

Co Jenna Dewan je na śniadanie, lunch i obiad? Zdradziła sekret FANTASTYCZNEJ figury

I tak po prostu nasze serca eksplodowały na całą wieczność i poza nią. Witaj w świecie aniołku! Callum Michael Rebel Kazee – podpisała zdjęcie z synem aktorka

Jenna i Steve zaczęli spotykać się w październiku 2018 r. Po jej głośnym rozwodzie z Channingiem – Jenna nie ukrywała, że w końcu znalazła drugą połówkę i jest szczęśliwa w tym związku.

Dumny tata również nie posiadał się z radości i udostępnił na swoim profilu czarno- białe zdjęcie na którym synek trzyma go za palec. Co za uroczy widok!

Steve Kazze na zdjęciu z synem:

Jenna Dewan ujawnia, że ​​nie może dogadać się z Channingiem Tatumem w sprawie opieki nad córką

W życiu aktorki szykują się teraz spore zmiany. Nie tylko przywitała na świecie syna, ale planuje ślub ze Steve’m, z którym zaręczyła się w lutym tego roku

Serdecznie gratulujemy.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Jenna Dewan i Steve Kazee zaręczyli się. Spójrzcie tylko na TEN pierścionek, robi wrażenie

Jenna Dewan w PIĘKNEJ ciążowej sesji!

Jenna Dewan w zaawansowanej ciąży robi zakupy z córką. Mała Everly dała mamie POPALIĆ! (FOTO)

Jenna Dewan Steve Kaaze

Fot.Forum/Backgrid USA

Jenna Dewan

Fot.Forum/Reuters

Jenna Dewan

Fot.Forum/Backgrid USA