Fani Jennifer Aniston i Brada Pitta mogą zacierać ręce. Ta dwójka zgodziła się na udział we wspólnym projekcie. Jen i Brad od lat nie pracowali razem, więc nic dziwnego, że informacja wyowłała tyle emocji. Plotki o tym, że ponownie mają się ku sobie nie ucichną.

Jennifer Aniston w gorzkich słowach mówi o roli Rachel Green – zabraknie jej w odcinku specjalnym?

Jennifer Aniston i Brad Pitt będą razem pracować

Brad i Jennifer rozstali się lata temu, ale wiele osób nadal ma nadzieję, że znów ze sobą będą. Zwłaszcza, że zarówno aktor, jak i aktorka oficjalnie są singlami, więc właściwie nic nie stoi na przeszkodzie. Wyjątkowo głośno zrobiło się o nich po tym,  jak podczas tegorocznej gali SAG Awards, rozmawiali ze sobą, Brad trzymał byłą żonę za rękę i widać było, że świetnie czują się w swoim towarzystwie.

Nie da się ukryć, że nie chowają do siebie urazy, więc praca przy wspólnym projekcie chyba nie będzie dla nich żadnym problemem. Jennifer Aniston i Brad Pitt wezmą udział w charytatywnym projekcie Seana Penna „Feelin’ A-Live”, z którego dochód trafi do organizacji non-profit, m.in. pomagającej lekarzom w walce z pandemią. Spotkają się online, by odegrać sceny z filmu „Beztroskie lata w Ridgemont High”.

Jennifer Aniston przez cały czas miała tatuaż na nadgarstku i nikt go nie zauważył – wiadomo, co on oznacza

W akcję zaangażowani są także inni hollywoodzcy aktorzy, np. Morgan Freeman, Julia Roberts, Matthew McCounaghey czy Jimmy Kimmel, jednak udział Jennifer i Brada wywołuje najwięcej emocji. Spektakl będzie można zobaczyć 21 sierpnia na Facebooku i TikToku CoreResponces o godzinie 2:00 czasu polskiego.

ZOBACZ TEŻ:

Brad Pitt spędził dwie godziny w domu Angeliny Jolie! Są przypuszczenia, dlaczego ją odwiedził

Biologiczna córka Angeliny Jolie i Brada Pitta jest w trakcie transformacji płci – zmieniła imię na męskie

Brad Pitt i Jennifer Aniston na imprezie

Brad Pitt, Jennifer Aniston/fot. FORUM

Brad Pitt i Jennifer Aniston na imprezie

Brad Pitt, Jennifer Aniston/fot. FORUM